Теорія:

Розглянемо змагання між школами на практиці. Для початку розглянемо методику, яка може застосовуватися одним - двома педагогами без залучення більшості учнів.
 
Так званий «Виклик на дуель» практикували педагоги і учні ЯКлас, як протягом навчального року, так і на канікулах. До «Виклику на дуель» можливо підійти по-різному:
 
1.Організувати змагання між двома або більше учнями з різних шкіл «в індивідуальному заліку». Вважається кількість балів в профілі. При такому вигляді змагання бали можна набирати з будь-яких предметів для будь-яких класів.
 
profilePupil1.png
 
2. Організувати змагання між двома і більше класами однієї або більше шкіл. Наприклад між трьома класами в школі. З усіх предметів, або по одному предмету.
За таким змаганням слід стежити в ТОПі класів в школі, для цього оберіть ТОП класів в цікавій для Вас школі і зафіксуйте результат необхідних класів, зробивши знімок екрана.
 
allclases.png
Нагородіть своїх учнів
При підведенні підсумків змагань порадуйте призерів, урочисто вручивши їм грамоту від ЯКлас. Спеціально для нагородження учнів педагогами дизайнер ЯКлас розробив шаблон грамоти в стилі сайту. Детальніше читайте у теоретичному матеріалі «Нагородження переможців. Почесна грамота для учнів».
 
Gramota-Yaklass.png