Зареєстровані користувачі

Учнів
Учнів
81
Вчителів
Вчителів
5
Класів/груп
Класів/груп
8

Про навчальний заклад

У мальовничому селі Мархалівка, розташованому за 10 кілометрів від столиці нашої України, серед могутніх велетнів - дубів та сосен розташувалась загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Історія її цікава і загадкова. Почала функціонувати школа ще з 30-х років. У школі було 4 класні кімнати і працював лише один учитель. У тяжкі воєнні часи приміщення школи стало колгоспною коморою і існувало в такому статусі до 1953 року. Навчання дітей проводилось у занедбаному будинку сільського вчителя. Учителювала  у 50 роки Матвієнко Любов Петрівна.

 У 1953 році школу було реорганізовано в семирічну, а згодом у восьмирічну. Директором школи був Бенедицький Григорій Кузьмович. З 1974 року по 1993 директорував Гаврилюк Григорій Романович, добудував стареньке шкільне приміщення. У школі з’явився новий спортзал, їдальня та декілька класних приміщень. І тоді навчалося близько трьохсот учнів.

 У 1993 році у Мархалівську школу прийшов енергійний ініціативний директор Ромашко Олександр Миколайович, зусиллями якого школа була реорганізована у середню. За наполегливу працю був нагороджений знаком " Відмінник освіти України". У 1996 році був перший випуск  учнів11 класу, класним керівником якого була Єніна Лариса Іванівна. На той час у селі не було ще й сільської ради. Щоб отримати хоч яку - небудь допомогу для школи, потрібно було їздити до сусіднього села Іванковичі, якому була підпорядкована Мархалівка. І тоді Ромашко О. М. поставив собі за мету створити ще й сільську раду і мрія його здійснилась весною 1995 року.

З 2001 по 2019 рік школу очолювала відмінник освіти України Шевченко Людмила Михайлівна. За цей період школа поповнилась новими меблями, створено  комп’ютерний клас, новий методичний кабінет, відкрито групу дитячого садочку. Школа реорганізована в навчально-виховний комплекс "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ".

З жовтня 2019 року в.о. директора НВК Глов’як Людмила Василівна.

Зареєстровані викладачі

Дані оновлені: