Зареєстровані користувачі

Учнів
Учнів
782
Вчителів
Вчителів
49
Класів/груп
Класів/груп
36

Про навчальний заклад

Сьогодення школи.

Сучасне приміщення школи почало будуватися у 1984 році. На будівництві нової школи працювали також всі жителі міста.

1 вересня 1987 року школа перейшла в новозбудоване приміщення по вулиці Леніна, 64.

У 1988 році Комітет України по фізкультурі і спорту нагородив школу дипломом І ступеня за кращу матеріально-спортивну базу.

У 1988 році педагогічний колектив школи був визнаний кращим і удостоєний занесенням фото колективу на районну Дошку Пошани.

У 1990 році у школі було відкрито Музей Бойової слави та пам'ятний знак загиблим у роки II світової війни вчителям та учням міста.

25 березня 1997 року Звання Заслуженого вчителя України присвоєно вчителю біології, вчителю-методисту Пайол Любов Семенівні.

У 2005 році школа реорганізована у навчально-виховний комплекс «Бобринецька гімназія -загальноосвітня школа І-ПІ ступенів №1».

Варто зазначити, що НВК «Бобринецька гімназія - загальноосвітня школа І-ПІ ступенів №1» - найкраща школа району. Учні не обмежуються лише навчальною програмою, а беруть участь у гуртках, що діють як у самій гімназії, так і в районних установах, активно займаються самодіяльністю, беруть участь та перемагають в учнівських предметних олімпіадах високих рівнів.

Також учні нашої школи восени і навесні вирушають на екскурсії по рідному краю. Київ, Львів, Черкаси, Умань, Миколаїв, Одеса, Крим - ось неповний перелік місць, де побували наші школярі, що може стати прикладом для учнів інших шкіл. Протягом кількох років старшокласники були учасниками експедиції на розкопках Ольвії, а учні 8-9 класів – історико-краєзнавчої експедиції до Чигиринського заповідника.

Зареєстровані викладачі

Дані оновлені: