Зареєстровані користувачі

Учнів
Учнів
357
Вчителів
Вчителів
17
Класів/груп
Класів/груп
22

Про навчальний заклад

     Десятиліття за десятиліттям окреслювалися традиції нашого закладу. Вони змінювалися, оновлювалися, але незмінним залишається кредо педагогічного колективу: “Якісна освіта – ключ до успіху учнів“. В усі періоди життя школи вчителі були і нині є згуртованою командою професіоналів-однодумців, які вміють знайти підхід до кожного учня.

     У ЗНЗ №15 вміють поважати минуле. Це – пам'ять, яка живе у шкільному музеї, де кожний експонат, кожна фотографія відлунюють прожитою епохою. Це – постійне, живе спілкування з ветеранами-працівниками школи. Пам'ять відображається у родинах, де 2-3 покоління традиційно навчалися у стінах цієї школи.

     Школа №15 впевнено дивиться у майбутнє. Поступово осучаснюються кабінети та обладнання, впроваджуються інноваційні технології навчання й виховання, школа рухається вперед і розвивається.

     Але найголовнішим для навчального закладу, мабуть, є не це. Найголовніше – це учні, які виросли достойними людьми, здобули гарну освіту і професію, з теплом згадують свою рідну школу і з радістю линуть до неї з різних куточків світу.

Зареєстровані викладачі

Дані оновлені: