Зареєстровані користувачі

Учнів
Учнів
170
Вчителів
Вчителів
5
Класів/груп
Класів/груп
15

Про навчальний заклад

ШКОЛА УСПІХУ


Ідея створення « Школи Успіху» висунута педагогами школи у січні 2009 року.

Місія. « Дати широкий, вільний розвиток, усім духовним силам і здібностям дитини, які піднімає її особисту вартість і дасть майбутній людині змогу біти корисною для малого та великого кола громадянства». С. Ф. Русова.

Девіз. « Моє заповітне бажання - передати тобі ту життєву мудрість, яку називають умінням жити». В. О. Сухомлинський 
Очікувані результати роботи «Школи успіху» Будуть створені умови щодо організації навчально – виховного процесу орієнтованого на модель випускника Костянтинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ степенів №16. Школа дасть можливість кожному учневі виявити себе як особистість, пізнати своє особисте «Я», кожному учителеві – стати творчою особистістю, озброєною ефективними технологіями навчання і виховання.
 

«Школа успіху» - це засіб для індивідуального розвитку, професійної підготовки та соціальної адаптації до сучасного життя, це реалізація творчого потенціалу особистості учня й учителя. Випускник «Школи успіху» має можливість на адекватне самовизначення і певну професійну адаптацію на основі компетенції, що складається в рамках обраного профілю навчання. Буде реалізований принцип співробітництва та громадянської рівності дітей і дорослих.

 

Зареєстровані викладачі

Дані оновлені: