Роменська ЗОШ № 7

З історії школи.

31 серпня 1963 року… Цей день запам’ятається кожному на все життя. В урочистій обстановці відбулося відкриття нової прекрасної школи. На широкому шкільному подвір’ї зібралися вчителі, учні, батьки, гості. Усіх присутніх було більше двох тисяч.

На урочистий мітинг прибули секретарі міському виробничого управління Гончаренко Н.В. і Яковлєв І.С., голова міськради Алєксєєв, завідуючий міським відділом освіти Супрун М.А., керівники «Ромен буду», учителі з різних шкіл міста. Після виголошення вітальних промов секретар міськкому перерізав червону стрічку й запросив до новобудови. Учнів привітав директор школи Черняк М.А. Упродовж усіх років будівництва Микола Абрамович був головним будівничим закладу освіти. Зі словами подяки за такий прекрасний храм науки виступила учениця 11-А класу Лашкул Тамара. Нова школа…Вона була такою в повному розумінні слова: розміщена в хорошому двоповерховому будинку, і за своєю організацією це була школа нового типу. У школі було уведено такі профілі виробничого навчання: столярна, слюсарна, будівельна справи, вихователь дитячого садка, швачка, піонервожата. Усі учні школи вивчали курс «автомобільна справа».

У школі обладнано 10 кабінетів. Для них придбано було на 10000 крб. наочних посібників, виділено 15000 крб. додатково для поліпшення матеріальної бази кабінетів. Кожен учень школи повинен був освоїти гру на одному з музичних інструментів. З цією метою було закуплено духові інструменти, баяни, піаніно, акордеони, домри, бандури.

2 вересня 1963 року…Стрункими рядами учні та вчителі вишикувались на урочисту лінійку з нагоди початку нового навчального року. 

5 грудня 1963 року в школі відбулися урочистості до Дня Конституції. На концерні виступив колектив баяністів, який розпочав роботу з вересня. Це було свідченням того, що в школі добре спланована робота по всебічному розвитку учнів.

Відзначення 150 річчя від дня народження  Т.Г. Шевченка (9.03.1964 р.) присутніх вразив виступ колективу бандуристів.

У 1966 році введено в дію ще чотири класні кімнати. У школі стало працювати дев'ять груп продовженого дня.

З 1968 року уроки математики, біології, фізики, хімії, історії проводилися лише в кабінетах.

Триває й добудова школи. У цьому процесі брали участь і учні. Вони своїми  руками зводили стіни, кладучи майстерно цеглину до цеглини. Цьому сприяла добре поставлена профорієнтаційна робота в школі.

19.09.1968 року директором школи призначений Безносик  Валентин Михайлович.

Шкільне життя в постійному русі. Учні школи після уроків займаються в різних гуртках, працюють над благоустроєм території.

Учні школи беруть постійно участь у спортивних  змаганнях, завжди здобувають перемогу. Улітку працюють у таборі праці й відпочинку в с. Василівка Роменського району.

У 1978 році в школі була створена кімната – музей А.П. Гайдара.

У 1998-1999 навчальному році у школі діяв політичний клуб «Глобус». До складу клубу входили учні 10-11 класів. Члени клубу виступали серед жителів міста й району, розкриваючи  основні питання політики у світі.

Школа розширила свої володіння. Відбулося відкриття добудови школи: введено в дію другий спортивний зал з допоміжними кімнатами, відкрито нову їдальню.

Життя школи – це бурхливий потік річки. Постійно змінювався учнівський колектив, приходили до школи вчителі – сіячі доброго, вічного, розумного.

Дані оновлені: