Зареєстровані користувачі

Учнів
Учнів
113
Вчителів
Вчителів
1
Класів/груп
Класів/груп
12

Про навчальний заклад

У поточному навчальному році студенти та викладачі коледжу взяли активну участь та досягли високих результатів у інтелектуальних, наукових, науково-технічних, мистецьких, фахових, творчих конкурсах, змаганнях і олімпіадах. 

Навчальну та виробничу практику студенти проходять на реальних будівельних об’єктах.

Наші випускники користуються попитом на ринку праці, моніторинг показує майже 100 відсоткове їх працевлаштування. Також значна частина випускників коледжу продовжує навчання у ВНЗ 3-4 рівнів акредитації за скороченою програмою ступеневої підготовки.

Налагоджено сталі договірні зв’язки про подальше навчання випускників нашого коледжу в таких ВУЗах: Вінницькому національному аграрному університеті, Вінницькому національному технічному університеті, Київському національному університеті будівництва і архітектури, Національному університеті біоресурсів і природокористування (м. Київ), Одеському державному аграрному університеті,  Одеській державній академії будівництва і архітектури, Національному університеті «Львівська політехніка», Львівському національному аграрному університеті та ін.

Зареєстровані викладачі

Дані оновлені: