Зареєстровані користувачі

Учнів
Учнів
111
Вчителів
Вчителів
3
Класів/груп
Класів/груп
9

Про навчальний заклад

      Управлінська діяльність адміністрації НВК спрямована на формування дієздатного колективу педагогів-однодумців, створення оптимальних умов для навчання, виховання та розвитку, самореалізації як кожного учня, так і кожного педагога. 

        На сучасному етапі головними своїми завданнями вважаємо:

       - підготовку покоління, яке реально здатне оцінити, впровадити, а головне – зберегти ідеї демократії;

       - навчання учнів не лише жити в умовах сучасної держави, дотримуватись її законів, відстоювати власні права, а й практично реалізувати ці знання в умовах навчального закладу. Це можливо здійснити лише шляхом створення системи державно-громадського управління, адже кращим способом пізнання демократії є набуття молодою людиною досвіду управління власною життєдіяльністю та громадськими справами.

       - залучення учнів і батьків, членів ради НВК до обговорення загальних проблем навчального закладу з метою пошуку та прийняття спільних рішень, утвердження власних прав та обов’язків щодо поліпшення матеріальної бази НВК, благоустрою подвір’я є елементами формування громадянського суспільства, в основах якого лежить певна модель державно-громадського управління.

 

         У нашому НВК взаємодія адміністрації з учнями ґрунтується на взаємопов’язаних факторах: з одного боку, на безумовній повазі особистості кожного учня, захисті його прав і демократичних свобод, з іншого – на вимогливості та контролі психологічної атмосфери в учнівських колективах , підтримці учнівських лідерів і наданні допомоги в їх діяльності.

         Результат роботи колективу – випускник – компетентна особистість, підготовлена до самовизначення та самореалізації в основних сферах життєдіяльності. Щороку більшість наших випускників стають студентами та лідерами у ВНЗ.

Зареєстровані викладачі

Дані оновлені: