Цикл вебінарів «4К — компетенції майбутнього. Частина 3. Комунікація»

25 червня о 18.00 запрошуємо педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, психологів, вихователів та батьків відвідати третю частину циклу вебінарів «4К — навички майбутнього. Комунікація».

Сьогодні набули актуальності дослідження формули Чотирьох К: креативність, критичне мислення, кооперація та комунікативні навички. Саме ці знання та вміння будуть необхідними в майбутньому. Наш з вами обов’язок – на практиці підготувати учнів до професій майбутнього вже сьогодні.

На вебінарі ви дізнаєтесь про такі питання:

  1. Навички ХХІ століття.
  2. Комунікація: види, функції, бар’єри.
  3. Методики розвитку комунікативних навичок.

Усього за шістдесят хвилин вебінару ви здобудете:

  • володіння теоретичною базою заявленої теми;
  • практичні поради щодо організації освітнього простору, який сприяє розвитку комунікативних навичок;
  • рекомендації щодо побудови навчального процесу у очному та дистанційному форматі, що буде спрямований на формування ключових компетенцій.

Посилання на трансляцію

Спікер(ка) — Щербань Єлизавета Юріївна, учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, авторка статей, майстер-класів та уроків, опублікованих у педагогічних виданнях, призер зонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2020», викладач української мови та літератури, редактор початкової ланки ЕОР «МійКлас».

Модератор вебінару — Олена Юхименко, провідний методист «МійКлас».

Усі охочі зможуть отримати Сертифікат про підвищення кваліфікації (2 години/0,06 кредиту ЄКТС або 8 годин/0,24 кредиту ЄКТС) та додаткові наочні матеріали, розроблені командою МійКлас  за умови сплати організаційного внеску.

Зареєструватися

опубліковано: