Цикл вебінарів «4К — компетенції майбутнього. Частина 4. Кооперація»

30 червня о 18.00 запрошуємо педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, психологів, вихователів та батьків відвідати завершальну частину циклу вебінарів «4К — навички майбутнього. Кооперація».

Сьогодні набули актуальності дослідження формули Чотирьох К: креативність, критичне мислення, кооперація та комунікативні навички. Саме ці знання та вміння будуть необхідними в майбутньому. Наш із вами обов’язок — на практиці підготувати учнів до професій майбутнього вже сьогодні.

На вебінарі ви дізнаєтесь про

  • місце кооперації серед навичок ХХІ століття;
  • основні принципи кооперативного навчання;
  • технології розвитку кооперації.

Спікер(ка) — Щербань Єлизавета Юріївна, учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, авторка статей, майстер-класів та уроків, опублікованих у педагогічних виданнях, призер зонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2020», викладач української мови та літератури, редактор початкової ланки ЕОР «МійКлас».
Модератор вебінару — Олена Юхименко, провідний методист «МійКлас».  

Зареєструватися

Усі охочі зможуть отримати Сертифікат про підвищення кваліфікації (2 години/0,06 кредиту ЄКТС або 8 годин/0,24 кредиту ЄКТС) та додаткові наочні матеріали, розроблені командою МійКлас за умови сплати організаційного внеску.

Будемо раді вас бачити на нашому вебінарі! Трансляція вебінарів відбудеться на Ютуб-каналі «МійКлас»! Не забудьте підписатися та слідкуйте за новинами!

опубліковано: