Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Показникові нерівності Загальний вигляд показникових нерівностей та принцип їх розв’язування

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Означення показникової нерівності (основа більша 1) 1 вид - рецептивний легке 1Б. Розв'язування показникової нерівності за допомогою означення показникової нерівності. Відповідь у вигляді формули
2. Означення показникової нерівності (основа менше 1). Відповідь у вигляді інтервалу 1 вид - рецептивний легке 1Б. Розв'язування показникової нерівності за допомогою означення показникової нерівності. Відповідь у вигляді інтервалу
3. Множина розв'язків нерівності на числовому промені (основа менша 1) 1 вид - рецептивний легке 1Б. Тренувальне завдання на вміння зображувати множину розв'язків і правильно відмічати точки (виколоті / заштриховані).
4. Порівняння показників (основа більша 1) 2 вид - інтерпретація легке 2Б. Порівняння показників показникової нерівності, коли основа більша 1.
5. Показникова нерівність, порівняння показників 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Порівняння показників у показниковій нерівності.
6. Показникова нерівність (основа менша 1) 2 вид - інтерпретація легке 3Б. Розв'язування показникової нерівності.
7. Показникова нерівність 2 вид - інтерпретація легке 2Б. Розв'язування показникової нерівності.
8. Показникова нерівність (квадратична) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування за допомогою квадратичної нерівності.
9. Показникова нерівність (графічний спосіб) 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Графічний спосіб.
10. Показникова нерівність, формула квадрата різниці 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Розв'язування показникової нерівності (формула квадрата різниці).
11. Порівняння значення показникової функції 3 вид - аналіз середнє 4Б. Порівняння з числом значення функції.
12. Нерівність зводиться до лінійнї (спадна функція) 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Розв'язування показникової нерівності, яка зводиться до лінійної (спадна функція)
13. Найбільший розв'язок нерівності 3 вид - аналіз середнє 3Б. Вибір найбільшого розв'язку нерівності з усієї множини.

Додаткові завдання (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Нерівність, що зводиться до дробової основи (основа менша 1) Інший важке 4Б. Розв'язування показникової нерівності, що зводиться до дробової основи
2. Нерівність зведена до лінійної (основа больша1) Інший важке 4Б. Показникова нерівність, що зводиться до однієї основи, більшої1
3. Область визначення функції (корінь) Інший важке 4Б. Знаходження області визначення функції, підкореневий вираз якої - показникова функція.
4. Нерівність, що розв'язується через відношення показникових функцій Інший важке 3Б. Розв'язування показникової нерівності через відношення показникових функцій
5. Показникова нерівність з дробово-раціональним показником (знаменник - ціле число) Інший важке 4Б. Розв'язування показникової нерівності, яка зводиться до дробового показника степеня, знаменник якого - ціле число.
6. Нерівність зводиться до дробово-раціональної (основа менша 1) Інший важке 5Б. Розв'язування показникової нерівності, що зводиться до дробово-раціональної (основа менша 1).
7. Показникова нерівність з дробово-раціональним показником степеня (основа менша 1) Інший важке 5Б. Розв'язування показникової нерівності, яка зводиться до дробово-раціональної (основа менша 1).

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Означення показникової нерівності (основа менше 1) Інший легке 1Б. Розв'язування показникової нерівності за допомогою означення показникового рівняння. Відповідь у вигляді формули
2. Означення функції (основа більша 1). Відповідь у вигляді інтервалу Інший легке 1Б. Розв'язування показникової нерівності за допомогою означення показникового рівняння. Відповідь у вигляді інтервалу
3. Множина розв'язків нерівності на числовому промені (основа більше 1) Інший середнє 1Б. Тренувальне завдання на вміння зображувати множину розв'язків і правильно відмічати точки (виколоті / заштриховані).
4. Нерівність, що зводиться до лінійної (зростаюча функція) Інший середнє 3Б. Розв'язування показникової нерівності, що зводиться до лінійної (зростаюча функція)
5. Нерівність зведена до дробового показника степеня (знаменник - ціле число) Інший важке 4Б. Розв'язування показникової нерівності, що зводиться до дробового показника степеня, знаменник якого - ціле число.
6. Показникова нерівність з дробово-раціональним показником степеня (знаменник - змінна) Інший важке 5Б. Розв'язування показниковоїї нерівності, що зводиться до дробового показника степеня, знаменник якого - змінна.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Показникові нерівності» 00:07:00 легке 3Б. Розв'язування показникової нерівності за допомогою означення показникової нерівності. Відповідь у вигляді формули та у вигляді інтервалу. Тренувальне завдання на вміння зображувати множину розв'язків і правильно відмічати точки (виколоті / заштриховані).

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Показникові нерівності» 00:15:00 середнє 11Б. Завдання на розв'язання показникової нерівності за допомогою означення показникового рівняння (відповідь у вигляді формули); тренувальне завдання на уміння зображувати безліч розв'язків і правильно відмічати точки (виколоті/заштриховані); розв'язування показникової нерівност, що зводиться до дробового показника степеня, знаменник якого - ціле число; розв'язування показникової нерівності (формула квадрата різниці); розв'язування показникової нерівності, що зводиться до однієї основи, більшої1.
2. Перевірна робота з теми «Показникові нерівності» 00:23:00 середнє 11Б. Завдання на розв'язування показникової нерівності за допомогою означення показникового рівняння (відповідь у вигляді формули); тренувальне завдання на уміння зображувати безліч розв'язків і правильно відмічати точки (виколоті/заштриховані); розв'язування показникової нерівності, що зводиться до дробового показника степеня, знаменник якого - ціле число; розв'язування показникової нерівності (формула квадрата різниці); розв'язування показникової нерівності, що зводиться до однієї основи, більшої1.