Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Приготування розчину Викладено матеріал про методику приготування розчину з певною масовою часткою розчиненої речовини.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Визначення маси розчинника по масі розчину і речовини 1 вид - рецептивний легке 1Б. Завдання на обчислення маси розчинника, якщо відомі маси розчину і розчиненої речовини.
2. Визначення маси розчиненої речовини - по масі розчину і розчинника 1 вид - рецептивний легке 1Б. Завдання на обчислення маси розчиненої речовини за відомими масам розчину і розчинника.
3. Обчислення маси розчиненої речовини 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Завдання на знаходження маси розчиненої речовини, яка буде потрібна для приготування розчину.
4. Маса речовини і об'єм води 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Завдання на обчислення маси розчиненої речовини і об'єм розчинника, необхідних для приготування розчину.
5. Як змінилася масова частка розчиненої речовини? 3 вид - аналіз важке 3Б. Завдання на визначення масової частки розчину при його розведенні.
6. У розчин додали речовину 3 вид - аналіз важке 4Б. Завдання на обчислення масової частки розчиненої речовини при її додаванні в розчин.
7. Змішування розчинів 3 вид - аналіз важке 4Б. Завдання на обчислення масової частки речовини при змішуванні двох розчинів.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування по темі «Обчислення, пов'язані з приготуванням розчинів» 00:10:00 середнє 9Б. Формуються навички вирішення завдань на визначення маси розчиненої речовини, маси розчинника, масової частки речовини в розчині.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота по темі «Обчислення, пов'язані з приготуванням розчинів» 00:15:00 середнє 16Б. Формуються навички обчислення маси розчиненої речовини і розчинника, необхідних для приготування розчину; навички визначення масової частки розчиненої речовини при додаванні речовини, розчинника і змішуванні розчинів.