Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Відмінності між аморфними і кристалічними речовинами Охарактеризовано особливості будови і властивостей аморфних і кристалічних речовин.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Будова речовин 1 вид - рецептивний легке 1Б. Закріплюються знання про будову речовин.
2. Визнач будову 1 вид - рецептивний легке 1Б. Тренується вміння визначати речовини аморфної і кристалічної будови.
3. Ряди речовин 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Відпрацьовуються знання особливостей властивостей аморфних і кристалічних речовин.
4. Властивості кристалічних речовин 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Закріплюються знання про властивості та склад кристалічних речовин.
5. Властивості аморфних речовин 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Закріплюються знання про властивості аморфних речовин.
6. Відмінності аморфних і кристалічних речовин 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Закріплюються знання властивостей аморфних і кристалічних речовин. Удосконалюються навички порівняння.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування по темі «Аморфні і кристалічні речовини» 00:10:00 середнє 7Б. Закріплюються знання особливостей будови і властивостей аморфних і кристалічних речовин.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота по темі «Аморфні і кристалічні речовини» 00:10:00 середнє 6Б. Відпрацьовуються знання про особливості будови і властивостей аморфних і кристалічних речовин.