Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Приклади обчислень за рівняннями реакцій, що протікають у розчинах Наведено приклади розв'язування задач з рівняннями реакцій з використанням маси розчину і масової частки розчиненої речовини.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Обчислення кількості продукту за масою розчину і масовою часткою реагенту 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Завдання на обчислення хімічної кількості продукту реакції за відомою масою розчину реагуючої речовини і її масовою часткою.
2. Обчислення маси продукту по масі розчину і масовій частці реагенту 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Завдання на визначення маси одного з продуктів реакції за відомою масою розчину і масовою часткою реагуючої речовини.
3. Обчислення об'єму продукту за масою розчину і масовою часткою реагенту 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Завдання на визначення об'єму одного з продуктів реакції за відомою масою розчину і масовою часткою реагуючої речовини.
4. Обчислення маси розчину реагенту за кількістю продукту реакції 3 вид - аналіз важке 4Б. Завдання на обчислення маси розчину реагуючої речовини з відомою масовою часткою за кількістю продукту реакції.
5. Обчислення маси розчину реагенту за масою іншого реагенту 3 вид - аналіз важке 4Б. Завдання на обчислення маси розчину реагуючої речовини з відомою масовою часткою за відомою масою іншого реагенту.
6. Обчисли масу розчину 3 вид - аналіз середнє 5Б. Завдання на обчислення маси розчину реагенту з певною масовою часткою, якщо відома маса розчину і масова частка іншого реагенту.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Комбіновані завдання» 00:15:00 середнє 10Б. Відпрацьовуються навички вирішення розрахункових завдань по рівняннях реакцій за участю речовин в розчинах.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота по темі «Комбіновані завдання» 00:15:00 важке 11Б. Закріплюються навички вирішення розрахункових завдань за рівняннями реакцій, що протікають у розчинах.