Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Електроліти, неелектролітів, електролітична дисоціація Знати поняття «електроліти», «неелектроліти», «електролітична дисоціація».
2. Дисоціація речовин з йонним та ковалентним полярним зв'язком Мати уявлення про дисоціацію речовин з йонним і ковалентним полярним зв'язком.
3. Ступінь дисоціації, сильні і слабкі електроліти Знати поняття «ступінь дисоціації», «сильні і слабкі електроліти».
4. Теорія електролітичної дисоціації Знати основні положення теорії електролітичної дисоціації.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Електроліти 1 вид - рецептивний легке 1Б. Знати визначення електролітів, речовини-електроліти.
2. Неелектроліти 1 вид - рецептивний легке 1Б. Знати визначення неелектролітів, речовини-неелектроліти.
3. Сильні електроліти 1 вид - рецептивний легке 1Б. Знати визначення сильних електролітів, впізнавати речовини - сильні електроліти.
4. Слабкі електроліти 1 вид - рецептивний легке 1Б. Знати визначення слабких електролітів, впізнавати речовини - слабкі електроліти.
5. Приклади сильних електролітів 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Знати приклади речовин - сильних електролітів.
6. Приклади слабких електролітів 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Знати приклади речовин - слабких електролітів.
7. Електролітична дисоціація 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Розуміти суть електролітичноїдисоціації і причину електричної провідності розчинів електролітів.
8. Ступінь дисоціації 4 вид - творчий середнє 3Б. Вміти характеризувати ступінь дисоціації електролітів на конкретних прикладах.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Електроліти і неелектроліти» 00:15:00 середнє 6Б. Призначений для самоперевірки учнями засвоєння ними основних понять теми «Електроліти і неелектроліти». Учні повинні мати уявлення про речовини електроліти і неелектроліти, електролітичну дисоціацію.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Електроліти і неелектроліти» 00:15:00 середнє 16Б. Призначений для самоперевірки учнями засвоєння ними основних понять теми «Електроліти і неелектроліти». Учні повинні знати приклади речовин сильних і слабких електролітів і неелектролітів, розуміти суть електролітичної дисоціації.
2. Перевірочна робота з теми «Електроліти і неелектроліти» 00:15:00 середнє 28Б. Призначений для перевірки знань учнів основних понять теми «Електроліти і неелектроліти». Учні повинні знати поняття: сильні та слабкі електроліти і неелектроліти, електролітична дисоціація, ступінь дисоціації, розуміти суть хімічних явищ, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, аналізувати результати дослідів, робити висновки, аргументувати свою точку зору.