Теорія:

Сфера застосування цифрових фотоапаратів досить різноманітна, вони широко використовуються в поліграфії, наукових дослідженнях, медицині, геології, криміналістиці.
Повністю автоматичний компактний цифровий фотоапарат
Компактний фотоапарат з вбудованим об'єктивом, як правило, невеликої ваги і малих габаритів, з автоматизованою системою роботи всіх вузлів без необхідності встановлювати параметри зйомки, або з обмеженим необхідним набором налаштувань, таких, як вибір зуму, установка фотоспалаху та ін.
 
1_!.png
 
Такий тип фотоапаратів дозволяє отримати хорошу якість знімків тільки при достатньому освітленні, наприклад, в денний час на вулиці або на відкритій місцевості. У складних умовах освітлення отримати гарний знімок за допомогою такого фотоапарата дуже складно.
З розширеними можливостями управління настройками
Камери цього типу призначені для тих, кому вже недостатньо обмежених налаштувань повністю автоматичного фотоапарата.
Тут, крім повністю автоматичних режимів, є можливість керувати параметрами витримки і діафрагми.
 
1_2.png
 
Все це дозволяє робити якісні фотографії в більш складних умовах, а також створювати різні творчі ефекти вже при зйомці, без застосування обробки.
Однак, щоб отримати гарний знімок з ручними настройками, потрібно знати принцип їх роботи і напрацювати певні навички їх застосування в різних ситуаціях.
Прос'юмерскі камери
Такими фотокамерами цілком можна робити професійні знімки. Вони мають автоматичні і ручні настройки витримки і діафрагми, підтримують режим швидкісної серійної зйомки, коли при утриманні кнопки спуску затвора камера безперервно знімає зі швидкістю кілька кадрів в секунду.
Для таких фотоапаратів випускаються різні насадки та світлофільтри.
 
1_3.png
Дзеркальні фотоапарати
Даний тип фотоапаратів використовують професійні фотографи. Відмінною особливістю є повна відсутність затримки між натисканням кнопки спуску і спрацьовуванням затвора, що дозволяє фіксувати дуже динамічні події.
Якість знімків, зроблених таким фотоапаратом — найкраще з можливого в цифровій техніці на сьогоднішній день.
 
sony_alpha_slt_a35_camera_vvi4z.jpg
 
Зверни увагу!
Даний теоретичний матеріал було підготовлено у 2015 році.