Теорія:

Для введення тексту зазвичай використовують клавіатуру.
 
При наборі тексту можуть бути корисні наступні поради:
- знак пробілу (клавіша-пробіл Space probel.png) не ставлять перед крапкою, комою, двокрапкою та іншими знаками пунктуації і обов'язково ставлять після всіх розділових знаків, наприклад:
 
druka.png
 
- між дужками (а також лапками) і укладеним в них текстом пробілу немає, тому пробіл не ставиться після відкриваючої дужки (відкриває лапки) і перед закриваючою дужкою (закриття лапок), але обов'язково ставиться перед відкриваючою дужкою (відкриває лапками) і після закриваючої дужки (закриває лапки), наприклад:
 
  skobki.png
 
- між словами залишають не більше одного пробілу:
 
mezhdu_slovami.png

- відступи від краю аркуша ніколи не робляться за допомогою пробілів, для цього використовуються інші можливості обробки тексту, про яких мова піде далі;
- програма сама організовує поділ на ряди, тому клавіші пробіл і  enter.png не використовують для переходу на новий рядок.
 
Невидимі символи
Натискаючи різні клавіші клавіатури, наприклад, enter.png чи Space, в документі видно результат дії клавіш, але не видно ніякі символи.
 
При редагуванні документа потрібно бачити в якому місці були натиснуті клавіші Enter чи Space. Всі невидимі символи можна зробити видимими, натиснувши на панелі інструментів кнопку show_hide.png (Show/Hide). Відразу стає видно, де були натиснуті клавіша Enter
або клавіша пробілу
Space.
 
Невидимі символи не будуть надруковані на папері, хоча вони і видно на екрані.
 
Натиснувши на кнопку show_hide.png, введений текст буде виглядати так:
 
nevidimie.png
 
Введення тексту на різних мовах
Іноді потрібно змінити мову введення тексту, щоб ввести текст на іншій мові. Змінити мову введення тексту можна шляхом клацання мовної панелі і вибору потрібної мови клавіатури.
 
Screenshot_5.png 1.png