Теорія:

Малюнки, креслення,  графіки, діаграми, при підготовці яких використовується комп'ютер, називають комп'ютерною графікою, а програми для створення й редагування зображень називають графічними редакторами.
 
Графічних редакторів існує багато.
У попередні роки  ви вже працювали з графічним редактором Microsoft Paint.
Microsoft Paint — багатофункціональний, але в той же час досить простий у використанні растровий графічний редактор компанії Microsoft, що входить до складу всіх операційних систем Windows, починаючи з перших версій. 
Для запуску графічного редактора Paint потрібно виконати
Пуск  —>Усі програми  —> Стандартні —> Paint або двічі клацнути  лівою кнопкою миші по значку програми на робочому столі.
Після того, як додаток завантажиться, з'явиться наступне вікно:
  
вікно програми Paint з підписами.png
Ви  використовували інструменти для малювання:  прямих і кривих ліній, геометричних фігур, заливання замкнених частин зображень, створення текстових написів.
 
Панель інструментів знаходиться в лівій частині екрана. У цій панелі є дві колони, в яких відображені маленькі картинки, які вказують на їх дію. Потрібний інструмент можна вибрати, натиснувши на нього лівою кнопкою мишки. У деяких інструментів є додаткова опція, наприклад, товщина лінії. Всі додаткові можливості знаходяться на додатковій панелі.
 
image12.jpg
 
Щоб почати малювати, треба вибрати бажану фігуру з панелі інструментів і колір з колірної палітри.
Щоб вибрати колір фону, на потрібний колір треба натиснути правою кнопкою мишки, а для кольору переднього плану — лівою кнопкою мишки.
 
image13.jpg