Теорія:

В текстових документах Microsoft Office Word можна використовувати малюнки, схеми, діаграми і інші графічні об’єкти. Ти можеш намалювати ці об’єкти самостійно (Word надає такі можливості), або скористатися спеціальними шаблонами.
Для того, щоб додати будь-який графічний об’єкт або намалювати його, скористаємося вкладкою Вставляння, меню Ілюстрації:
 
00.png
 
Вставляння діаграм
Діаграми в текстовому документі використовують, як правило, для унаочнення якоїсь інформації. Діаграму можна використовувати для відображення числової інформації чи просто, як схему. В другому випадку таку діаграму називають організаційною.

Розглянемо два випадки будування і використання діаграм.

1. Для відображення числової  інформації
Виконують команду Вставка Ілюстрації Діаграма. Відкривається вбудоване вікно Excel 2007 (саме в цій програмі і будують діаграми), де потрібно ввести числові дані. Після подвійного клікання на вільному місці, з’явиться діаграма:
 
07.png
 
08.png
 
2. Як схема
Для того, щоб додати організаційну діаграму, виконують команду Вставка Ілюстрації SmartArt:
 
09.png
 
010.png
 
Меню Конструктор і Формат дозволяють змінювати та прикрашати організаційні діаграми.
 
Після створення, вставляння або форматування зображення в текст, часто виникає необхідність вирівняти це зображення відносно тексту. Виконавши команду Формат → Впорядкувати → Обтікання, обирають оптимальне обтікання для зображення:
 
011.png