Теорія:

Юний друже!
 
Сьогодні ти розпочнеш знайомство із завданнями, які допоможуть тобі пізнати та продовжити вивчати цікаву науку — інформатику.
Подорожуючи сторінками вправ, ти станеш справжнім дослідником та винахідником надзвичайного скарбу, адже справжній скарб — це знання.
Твоя подорож буде захоплюючою та веселою. На шляху тобі будуть зустрічатися цікаві завдання, ребуси, загадки та кросворди. Ти навчишся працювати з електронними картами, створювати схеми та діаграми, працювати в середовищі графічного редактора та з електронними бібліотеками, помандруєш шляхами Всесвітньої мережі Internet, пізнаєш правила мережевого етикету та спілкування, будеш створювати алгоритми та працювати з інформацією.
Ти будеш подорожувати разом із цікавими друзями. Знайомся, це твої помічники і вірні друзі!
 
Привіт, друже! Я — Піксель!
Піксель новий.svg
 
А це моя сестричка — Мишка.
Мишка нова.svg
Ми будемо допомагати тобі пізнавати складнощі комп'ютерної грамотності.
 
У нас є чудовий дідусь. Його звати Стілус.
Стілус новий.svg
Він полюбляє логічні завдання, ребуси і кросворди і допоможе тобі розібратися із ними.
 
Наш татко — Вікіпед.
Вікіпед новий.svg
У дитинстві він мріяв стати космонавтом, тому дуже гарно розуміється на електронних програмах та картах. Він, із превеликим задоволенням, допоможе і тобі розібратися з ними.
 
А матусю нашу звати Флешка.
Флешка нова.svg

Вона дуже полюбляє порядок, тому прослідкує, щоб ти не запам'ятував правила користування комп’ютером та правила поведінки у комп’ютерному класі.
Отже, щасти тобі!