Теорія:

Шановний педагог, з цього матеріалу Ви дізнаєтесь, як почати апробацію інтерактивного функціоналу МійКлас у Вашому класі. Ви можете вибрати кілька класів, в яких ведете предмет.
 
Зверни увагу!
Запустивши апробацію, не забудьте пройти всі етапи; тільки в цьому випадку Ви отримаєте сертифікат «Апробатор електронних освітніх технологій». Про етапи апробації ЕОР МійКлас читайте за посиланням «Як провести апробацію ЕОР МійКлас з класом та отримати сертифікат?»
Головна сторінка сайту
Зайдіть на МійКлас зі своїм логіном і паролем (в ролі «Учитель»), або зайдіть через свій електронний журнал. Ви знаходитесь на освітньому сайті МійКлас.
 
Якщо Вашій школі доступна апробація Мій +, то протягом перших 15 днів після реєстрації на головній сторінці сайту Ви будете бачити блок «Безкоштовна апробація».
 
начало1.png
 
Натисніть кнопку «Почати апробацію».
Початок безкоштовної апробації
Якщо у педагога не вибрані класи
 
Перед початком апробації системи МійКлас педагогу необхідно вибрати або зареєструвати свої класи.
 
Якщо у Вас немає класів, то на сторінці «Початок безкоштовної апробації» Ви побачите підказку та кнопку «Вибрати мої класи». Натисніть на цю кнопку і оберіть / зареєструйте клас.
 
выберите класс.png
 
Детальніше про вибір і реєстрацію класу читайте за посиланням «Реєстрація школярів МійКлас учителем».
 
Неготові до апробації класи
 
Для апробації в класі має бути як мінімум 15 учнів. Якщо для апробації потрібно зареєструвати учнів, то в блоці буде підказка і посилання «Додати учнів».
 
неготовый класс.png
 
Натисніть на «Додати учнів» і зареєструйте учнів в класі. Про реєстрацію учнів читайте за посиланням «Реєстрація школярів МійКлас учителем».
 
Готові до апробації класи
 
Якщо серед Ваших класів є класи, готові до апробації, Ви побачите їх список під відповідним заголовком ①.
 
готовые классы.png
 
Зверни увагу!
Зверніть увагу на те, до якої дати триватиме апробація. Вам буде необхідно виконати умови апробації до цієї дати ②:
  1. Набрати з класом 1000 балів 1_topi_zvezda.png в ТОПі класів в школі за допомогою занять в розділі «Предмети» на МійКлас. Якщо на МійКлас ще немає предмета, який Ви ведете, то цей пункт можна пропустити.
  2. Видати класу 10 домашніх і (або) контрольних робіт в розділі «Перевірочні роботи».
Якщо Ви хочете провести апробацію з ще одним класом, але його немає в списку, натисніть на «Додати ще класи в апробацію» ③. Ви потрапите на сторінку вибору / реєстрації класу. Детальніше про вибір та реєстрацію класу читайте за посиланням «Реєстрація школярів МійКлас учителем».
 
Для початку апробації натисніть на кнопку «Почати апробацію» ④.
 
Вітаємо! Апробація успішно запущена. Зачекайте 5 хвилин і продовжуйте працювати на сайті.
 
начало через 5 минут.png
 
Зверни увагу!
Кожному класу апробація (безкоштовний доступ до підписки Мій +) видається тільки один раз.
 
Ви можете почати апробацію, якщо в класі буде зареєстровано принаймні 15 учнів, а інших додати в клас трохи пізніше. Але врахуйте, що термін апробації у всього класу закінчиться в зазначену дату ②, тому чим швидше Ви зареєструєте на сайті весь клас, тим краще.
Апробація вже розпочата
 
У Вашій школі можуть бути класи, в яких вже розпочато апробацію. У цьому випадку на сторінці «Початок безкоштовної апробації» з'явиться список таких класів.
 
апробация активна 2.png
 
Якщо Ви хочете провести апробацію у певному класі, але її вже почав інший педагог, натисніть на кнопку «Почати апробацію». Ви приєднаєтеся до апробації в обраних класах, а Ваша Підписка Мій + буде продовжена до закінчення даної апробації.
Що робити далі?
Починайте апробацію ресурсу!
  • Для початку, введіть МійКлас в свою практику роботи на уроці. Детальніше читайте: Робота з розділом «Предмети» в класі.
  • Показавши учням МійКлас, використовуйте можливості розділу «Перевірочні роботи». Детальніше читайте: Розділ «Перевірочні роботи» в класі і дистанційно.
  • Не впевнені, що школярам сподобається новинка? Використовуйте мотиваційні переваги МійКлас для того, щоб урізноманітнити уроки і знайти підхід до учнів. Детальніше читайте: Мотиваційна діяльність, індивідуальна робота учня.
Зверни увагу!
Пам'ятайте, що пробні ліцензії Мій + видаються один раз і діють рівно 15 днів. Для того, щоб отримати сертифікати, необхідно провести щонайменше 10 перевірочних або домашніх робіт у групи учнів. Починайте апробацію відразу після отримання пробних ліценцій Мій + для класу.

Ми готові допомогти Вам почати апробацію і відповімо на питання! Пишіть: info@miyklas.com.ua. 
Чому у мене немає блоку «Безкоштовна апробація» на головній сторінці МійКлас?
  1. Зайдіть на МійКлас зі своїм логіном і паролем (в ролі «Учитель»), або зайдіть через свій електронний журнал.
  2. Переконайтеся, що знаходитеся на головній сторінці сайту.
начало1.png
 
Якщо Ви не бачите блок «Безкоштовна апробація», то можливий один з варіантів:
  1. З моменту Вашої реєстрації на сайті пройшло більше 15 днів.

  2. Ви вже запустили апробацію в одному або декількох класах. Детальніше про статус апробації читайте в матеріалі «Вкладка "Апробація Мій+" в портфоліо класу».

  3. Ваша школа вже пройшла апробацію і прийняла рішення про придбання Ліцензій Мій+ для педагогів і учнів на рік. У школі швидше за все є вільні Ліцензії Мій+, які Ви можете розподілити серед своїх учнів. Інструкція щодо управління ліцензіями доступна за посиланням «Підключення учням ліцензій Мій+».
Якщо Ліцензій Мій + в школі не вистачає, пропонуємо Вам підключитися до ресурсу на пільгових умовах — для цього просимо Вас звернутися до співробітника МійКлас, який курирує Вашу освітню організацію.
Якщо в даному матеріалі Ви не знайшли відповіді на своє питання щодо апробації Мій + або підключення Мій + для класу / школи, просимо звернутися в клієнтську службу МійКлас за адресою info@miyklas.com.ua або за інформаційним телефоном 0 800 75 10 15.