Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Периметр Використовуючи малюнки прямокутника, трикутника, квадрата, рівностороннього трикутника дається поняття периметра і показується як визначити його для даних фігур.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Визначення периметра прямокутника 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначається периметр прямокутника, знаючи довжини його сторін.
2. Знайди периметр рівностороннього трикутника 1 вид - рецептивний легке 1Б. Потрібно знайти периметр рівностороннього трикутника, знаючи довжину його сторони.
3. Периметр трикутника 1 вид - рецептивний легке 1Б. Потрібно визначити периметр трикутника, знаючи довжини трьох його сторін.
4. Знайди довжину забору 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Пропонується визначити довжину забору, як периметр прямокутника.
5. Периметр прямокутника, якщо відомий зв'язок однієї сторони з іншою 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Пропонується визначити периметр прямокутника, якщо відомий зв'язок однієї сторони з іншою.
6. Довжина сторони квадрата 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Потрібно визначити довжину сторони квадрата, знаючи його периметр.
7. Знайди сторону квадрата, якщо його периметр дорівнює периметру прямокутника 3 вид - аналіз важке 3Б. Потрібно визначити сторону квадрата, якщо його периметр дорівнює периметру прямокутника з даними сторонами.
8. Знайди периметр фігури, складеної з кількох квадратів 3 вид - аналіз важке 3Б. Визначається периметр квадрата або прямокутника, складеного з кількох квадратів.
9. Периметр прямокутника, який залишився 3 вид - аналіз важке 3Б. Визначається периметр прямокутника, що залишився від даного прямокутника, якщо від нього відрізати квадрат.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Периметр 00:20:00 легке 3Б. Пропонується визначити периметр прямокутника, знаючи довжини його сторін, знайти периметр рівностороннього трикутника, знаючи довжину його сторони і визначити периметр трикутника, знаючи довжини трьох його сторін.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Периметр прямокутника і квадрата 00:20:00 середнє 5Б. У завданнях пропонується визначити як периметр прямокутника, знаючи довжини його сторін, так і периметр прямокутника, якщо відома тільки одна його сторона і зв'язок цієї сторони з іншою. Також потрібно визначити довжину сторони квадрата, знаючи його периметр.
2. Перевірочна робота з теми «Периметр фігур 00:25:00 середнє 8Б. Потрібно визначити периметр квадрата, знаючи довжину його сторони і, навпаки, знайти довжину сторони рівностороннього трикутника, знаючи його периметр і знайти сторону прямокутника, якщо відома друга сторона і периметр. Також потрібно визначити периметр трикутника, знаючи зв'язок відомої сторони з двома невідомими сторонами.
Потрібно активувати Мій+

Для доступу до навчальних матеріалів цього предмета потрібно активувати Мій+!


Активувати Мій+