Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Міліметр Вводиться поняття міліметра, показується зв'язок нової одиниці вимірювання з іншими одиницями виміру.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Зв'язок міліметра з іншими одиницями довжини 1 вид - рецептивний легке 1Б. Використав зв'язок міліметра з іншими одиницями довжини, робиться висновок про те, у скільки разів міліметр менше, ніж інші одиниці довжини і згадується зв'язок сантиметри з іншими одиницями довжини.
2. Вирази сантиметри у міліметри 1 вид - рецептивний легке 1Б. Потрібно перевести сантиметри у міліметри.
3. Переклад міліметрів у сантиметри або дециметри 1 вид - рецептивний легке 1Б. Потрібно перевести одиниці виміру довжини: з міліметрів у сантиметри або дециметр.
4. На скільки сантиметрів коротше крок? 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'яжи текстову задачу і запиши результат у сантиметрах.
5. Порівняй вирази 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Порівняй вирази з різними одиницями вимірювання довжини.
6. Визнач результат у міліметрах 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Виконай дії з різними одиницями вимірювання довжини.
7. Визнач довжину відрізків 3 вид - аналіз важке 3Б. Визнач довжину відрізків, якщо один з них коротше або довший. У ході розв'язання виконується переклад одиниць довжини (з см у мм).
8. Знайди довжину відрізка 3 вид - аналіз важке 3Б. Знайди довжину відрізка, який коротше у кілька разів, а потім порівняй з даними відрізком і визнач, на скільки міліметрів даний відрізок довший.
9. Стрибки Багіри та Мауглі 3 вид - аналіз важке 3Б. Порівняй стрибки Багіри або Мауглі з висотою перешкоди і зроби висновки. При розв'язанні потрібно переводити метри і сантиметри у міліметри.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Міліметр» 00:10:00 легке 3Б. Використав зв'язок міліметра з іншими одиницями довжини, робиться висновок, у скільки разів міліметр менше, ніж інші одиниці довжини. Потрібно перевести сантиметри у міліметри і навпаки, з міліметрів у сантиметри або дециметри.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Міліметр» 00:16:00 середнє 9Б. У завданнях пропонується визначити периметр квадрата за довжиною його сторони у міліметрах. Порівняти, на скільки коротше крок і записати результат у сантиметрах. Виконати порівняння виразів або дії з різними одиницями вимірювання довжини.
2. Перевірочна робота з теми «Міліметр» 00:25:00 середнє 8Б. У завданнях пропонується перевести одиниці виміру довжини: з міліметрів у сантиметри або дециметр, виконати дії, порівняти вирази з різними одиницями вимірювання. Потрібно побудувати ламану за заданою умовою і знайти її довжину. Правильність побудови перевіряє вчитель.