Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Ділення на двозначне число (ділене більше від 1000) Ділення багатозначного числа на двозначне число (ділене більше від 1000). Діляться перші три цифри діленого.
2. Ділення багатозначного числа на двозначне (хоча б одна цифра в частці — 0) Ділення багатозначного числа на двозначне число (за умови, що хоча б одна цифра в частці — це 0). Діляться перші дві цифри діленого.
3. Ділення круглого числа на двозначне (1) Ділення круглого багатозначного числа на двозначне. Діляться перші три цифри діленого.
4. Ділення круглого числа на двозначне число (2) Ділення круглого багатозначного числа на двозначне число. Діляться перші дві цифри діленого.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Скільки цифр у частці 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно вказати кількість цифр при діленні багатозначного числа на двозначне.
2. Ділення чотиризначного числа на двозначне (усно) 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Усі цифри однакові.
3. Ділення круглого числа на двозначне (усно) 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Частка — кругле число.
4. Вибір правильної відповіді 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Ділення п'ятизначного числа.
5. Задача про клумбу 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язання задачі на 1 дію, переведення сантиметрів у метри. Ділення круглого числа на двозначне.
6. Ділення чотиризначного числа на 26 у стовпчик 2 вид - інтерпретація середнє 2,5Б. Результат — тризначне число.
7. Ділення чотиризначного числа на двозначне (2) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Ділиться число, що складається з перших трьох цифр діленого.
8. Ділення круглого числа на двозначне (повний запис) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Ділиться число, що складається з перших трьох цифр діленого.
9. Ділення круглого числа на двозначне (короткий запис) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Ділиться число, що складається з перших трьох цифр діленого.
10. Ділення п'ятизначного числа на двозначне (короткий запис) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Ділиться число, що складається з перших двох цифр діленого.
11. Чи правильна рівність? 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Ділення круглого числа на двозначне число, множення тризначного на однозначне.
12. Значення виразу без дужок 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Обчислення значення виразу, 2 дії.
13. Задача про час 2 вид - інтерпретація важке 4Б. Розв'язання задачі, 3 дії. Ділиться число, що складається з перших трьох цифр діленого.
14. Розв'яжи задачу 2 вид - інтерпретація важке 2Б. Потрібно розв'язати задачу, 4 дії.
15. Рівняння з дужками 2 вид - інтерпретація важке 4Б. Розв'язання рівняння.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Ділення багатозначного числа на двозначне» 00:10:00 легке 6,5Б. Пропонуються завдання, що перевіряють навички ділення багатозначних чисел на двозначні.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Ділення багатозначного числа на двозначне» 00:20:00 середнє 8,5Б. Необхідно вказати кількість цифр при діленні багатозначного числа на двозначне. Ділення п'ятизначного числа. Ділення чотиризначного числа на двозначне у стовпчик. У частці — тризначне число. Ділення чотиризначного числа на двозначне. У частці — двозначне число. Розв'язання задачі на 1 дію, переведення сантиметрів у метри. Ділення круглого числа на двозначне.
2. Перевірочна робота з теми «Ділення багатозначного числа на двозначне» 00:25:00 середнє 13Б. Необхідно вказати, скільки значень числа виходить при діленні багатозначного числа на двозначне. Ділення шестизначного числа на двозначне усно (всі цифри однакові). Ділення круглого чотиризначного числа на двозначне (повний запис). Ділення п'ятизначного числа на двозначне (короткий запис). Обчислення значення виразу, 2 дії. Розв'язання рівняння.