Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Знаходження числа за його частинами Знаходження числа за його частиною, вираженою дробом.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Встав число 1 вид - рецептивний легке 1Б. Відпрацьовується вміння знаходити число, знаючи його частину.
2. Кількість дерев 1 вид - рецептивний легке 1Б. Задача на знаходження цілого за його частиною, вираженою дробом.
3. Визнач довжину 1 вид - рецептивний легке 1Б. Задача на знаходження цілого за його частиною, вираженою дробом.
4. Вибери правильний варіант 1 вид - рецептивний легке 1Б. Завдання на закріплення правила знаходження числа за його частиною, вираженою дробом.
5. Задача про висівки 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Задача на знаходження залишку. Перевіряється вміння визначати ціле та частину, а також знаходити ціле за частиною.
6. Знайди число за частиною від іншого числа 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Знаходження цілого за частиною (за умови, що частина невідома і знаходиться як частина від іншого числа). Перевіряється вміння визначати, де ціле, а де частина.
7. Задача про басейн 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Задача на спільну роботу двох труб басейну. Перевіряється вміння знаходити число за його частинами.
8. Коробка з олівцями 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Логічна задача на відновлення цілого за залишком.
9. Залишок дроту 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Завдання на знаходження залишку з використанням алгоритму знаходження цілого за його частиною.
10. Бочка з водою 3 вид - аналіз важке 5Б. Задача з використанням алгоритму знаходження числа за його частиною.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Знаходження числа за його частиною» 00:12:00 середнє 6Б. Відпрацювання алгоритму знаходження числа за його частиною. Розв'язання завдань. Логічна задача на визначення цілого за половиною та ще однією одиницею.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Знаходження числа за його частиною» 00:20:00 середнє 17Б. Закріплення алгоритму знаходження числа за його частиною. Розв'язання завдань, що вимагають правильного визначення цілого і частини.
2. Перевірочна робота з теми «Знаходження числа за його частиною» 00:20:00 середнє 19Б. Завдання на перевірку вміння визначати ціле і частину, знаходити ціле за частиною. Завдання, що вимагають аналізу умови, взаємозалежності величин.