Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Множення круглого числа на однозначне число Описується алгоритм множення у стовпчик круглого числа на однозначне число.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Вибери правильний варіант 1 вид - рецептивний легке 1Б. Перевіряється вміння правильно записувати однозначний множник при множенні у стовпчик однозначного числа на кругле число.
2. Вирази в одиницях 1 вид - рецептивний легке 1Б. Множення круглого числа на однозначне.
3. Нулі в добутку двох чисел 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначення кількості нулів у добутку круглого та однозначного чисел.
4. Обчисли в стовпчик 1 вид - рецептивний легке 1Б. Відпрацьовується навичка множення у стовпчик круглого числа на однозначне число.
5. Розв'яжи рівняння 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язання рівняння з невідомим діленим. Застосування навички множення круглого числа на однозначне.
6. Скільки нулів у відповіді 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Перевіряється розуміння залежності кількості нулів у добутку від кількості нулів у множниках. Якщо серед множників є числа, кратні 5 і 2, потрібно додати ще один нуль.
7. Урожай пшениці 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Тестова задача вимагає застосування вміння множити кругле число на однозначне у стовпчик.
8. Знайди невідоме число 3 вид - аналіз важке 4Б. У завданні перевіряється вміння записувати словесний вираз у вигляді математичного виразу зі змінною та вміння знаходити невідоме ділене. Відточується навичка письмового множення круглого числа на однозначне.
9. Периметр прямокутника 3 вид - аналіз важке 3Б. Завдання на знаходження периметра прямокутника, одна зі сторін якого є круглим числом, а інша виражається через неї. Перевіряється вміння множити кругле число на однозначне.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Множення круглого числа на однозначне число» 00:10:00 середнє 5Б. Відпрацювання навичок множення круглого числа на однозначне, правильного запису при множенні у стовпчик, визначення кількості нулів у добутку.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Множення круглого числа на однозначне число» 00:20:00 середнє 11Б. Перевіряються вміння правильно записувати однозначний множник при множенні на кругле число у стовпчик та визначати кількість нулів у добутку. Пропонуються завдання з використанням алгоритму множення круглого числа на однозначне.
2. Перевірочна робота з теми «Множення круглого числа на однозначне число» 00:20:00 середнє 11Б. Задачі з використанням алгоритму множення круглого числа на однозначне. Визначення кількості нулів у добутку.