Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Залежність результату множення і ділення від зміни одного з компонентів при сталому іншому У теорії розбираються правила залежності результату множення і ділення від зміни одного з компонентів при сталому іншому.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Порівняння числових виразів без обчислень. Дія множення 1 вид - рецептивний середнє 1Б. Вдосконалення навичок у порівнянні числових виразів із використанням праівил знаходження добутків, коли один із множників змінний при іншому сталому.
2. Порівняння числових виразів без обчислень. Дія ділення 1 вид - рецептивний середнє 1Б. Вдосконалення навичок у порівнянні числових виразів із використанням правил знаходження частки, коли один із компонентів змінний, а інший сталий.
3. Порівняння числових виразів без обчислень. Дія додавання 1 вид - рецептивний середнє 1Б. Вдосконалення навичок у порівнянні числових виразів із використанням правил знаходження суми, коли один із компонентів змінний, а інший сталий.
4. Порівняння числових виразів без обчислень. Дія ділення 1 вид - рецептивний середнє 1Б. Вдосконалення навичок порівняння числових виразів на дію ділення без обчислень при одному змінному і одному сталому компонентах.
5. Порівняння числових виразів без обчислень. Дія додавання. 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Вправляння у аналізі та порівнянні числових виразів на дію додавання без обчислень
6. Порівняння числових виразів без обчислень. Дія множення 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Вдосконалення навичок аналізу та порівняння числових виразів на дію множення при одному змінному і одному сталому компонентах.
7. Аналіз і порівняння числових виразів 3 вид - аналіз середнє 3Б. Вдосконалення навичок аналізу та усного обчислення і порівняння числових виразів.
8. Знаходження значення виразу зі змінними 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вдосконалення навичок у знаходженні значення виразу зі змінними.
9. Рівняння на знаходження невідомого доданка 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вдосконалення навичок розв'язання та обчислення рівнянь на знаходження невідомого доданка.
10. Творча робота над рівнянням 3 вид - аналіз важке 3Б. Вдосконалення навичок творчої роботи над рівнянням на знаходження невідомого від'ємника.
11. Задачі на порівняння двох добутків 3 вид - аналіз важке 3Б. Вдосконалення навичок аналізу та розв'язання задач на порівняння двох добутків.
12. Задачі на знаходження загальної суми 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Вдосконалення навичок аналізу і обчислення задач на знаходження загальної суми

Додаткові завдання (приховані від учнів)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Творча робота над рівнянням Інший середнє 3Б. Вдосконалення навичок аналізу та розв'язання простих рівнянь

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Залежність результатів арифметичних дій» 00:15:00 середнє 6Б. Тестова робота містить в собі тренувальні вправи з теми «Залежність результатів арифметичних дій від зміни одного з компонентів при сталому іншому».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Залежність результатів арифметичних дій» 00:20:00 середнє 11Б. Домашня робота з теми «Залежність результатів арифметичних дій від зміни одного з компонентів при сталому іншому» містить в собі тренувальні вправи і завдання.
2. Перевірочна робота з теми «Залежність результатів арифметичних дій від зміни одного з компонентів» 00:22:00 середнє 15Б. Перевірочна робота містить в собі завдання з теми «Залежність результатів арифметичних дій від зміни одного з компонентів при сталому іншому».