Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Правильні і неправильні дроби Ознайомлення з поняттями "Правильні та неправильні дроби".
2. Звичайні дроби і ділення Встановлення взаїмозв'язку риси дробу і ділення.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Вибір всіх правильних або неправильних дробів 1 вид - рецептивний легке 2Б. Формувати вміння визначати правильні або неправильні дроби.
2. Подання натурального числа у вигляді неправильного дробу 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Формувати вміння записувати натуральне число у вигляді дробу за заданим знаменником.
3. Як поділити яблука порівну? 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Формувати вміння записувати правильний дріб (визначення частини яблука).
4. Неправильний дріб 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Формувати вміння визначати значення змінної з даних, при яких дріб є неправильним.
5. Правильний дріб 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Формувати вміння визначати значення змінної з даних, при яких дріб є правильним.
6. Рівняння (невідомий чисельник) 2 вид - інтерпретація важке 4Б. Формувати вміння розв'язувати рівняння.
7. Рівняння (невідомий знаменник) 2 вид - інтерпретація важке 4Б. Формувати вміння розв'язувати рівняння.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Правильні і неправильні дроби. Мішані числа» 00:10:00 легке 7Б. Вдосконалення вмінь і навичок з теми «Правильні та неправельні дроби. мішані числа».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Правильні і неправильні дроби» 00:10:00 легке 4Б. Узагальнення знань з теми «Правильні і неправильні дроби».
2. Домашня робота з теми «Мішані числа» 00:20:00 середнє 7Б. Узагальнення знань з теми «Мішані числа».
3. Домашня робота з теми «Правильні і неправильні дроби. Мішані числа» 00:15:00 легке 8Б. Узагальнення знань з теми «Правильні і неправильні дроби. Мішані числа».
4. Перевірочна робота з теми «Правильні і неправильні дроби» 00:20:00 середнє 6Б. Перевірка знань з теми «Правильні і неправильні дроби».
5. Перевірочна робота з теми «Мішані числа» 00:20:00 середнє 9Б. Перевірка знань з теми «Мішані числа».
6. Перевірочна робота з теми «Правильні і неправильні дроби. Мішані числа» 00:20:00 середнє 9Б. Перевірка знань з теми «Правильні і неправильні дроби. Мішані числа».