Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Додавання раціональних чисел за допомогою координатної прямої Формування знань, умінь і навичок з теми «Додавання раціональних чисел за допомогою координатної прямої».
2. Додавання протилежних чисел і числа з нулем Формування знань, умінь і навичок з теми «Додавання протилежних чисел і чисел із 0 за допомогою використання координатної прямої».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Сума від'ємного та додатного чисел (до 10) 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Формувати вміння визначати суму від'ємного та додатного чисел (до 10).
2. Сума двох від'ємних чисел (до 10) 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Формувати вміння визначати суму двох від'ємних чисел.
3. Сума від'ємного числа та 0, протилежні числа 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Формувати вміння визначати суму від'ємного числа та 0, протилежні числа.
4. Значення виразу (цілі числа) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння виконувати малюнок і знаходити значення виразу (двоцифрові числа).
5. Значення виразу (десяткові дроби) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння виконувати малюнок і знаходити значення виразу.
6. Значення виразу (звичайні дроби) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння виконувати малюнок і знаходити значення виразу.
7. Координата середини відрізка 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Формувати вміння визначити координату середини відрізка.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Додавання раціональних чисел за допомогою координатної прямої» 00:10:00 легке 3Б. Вдосконалення вмінь і навичок з теми «Додавання раціональних чисел за допомогою координатної прямої».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Додавання раціональних чисел за допомогою координатної прямої» 00:20:00 середнє 9Б. Узагальнення знань з теми «Додавання раціональних чисел за допомогою координатної прямої».
2. Перевірна робота з теми «Додавання раціональних чисел за допомогою координатної прямої» 00:20:00 середнє 9Б. Перевірка знань з теми «Додавання раціональних чисел за допомогою координатної прямої».
Потрібно активувати Мій+

Для доступу до навчальних матеріалів цього предмета потрібно активувати Мій+!


Активувати Мій+