Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Відстань між двома точками. Масштаб Теорія з теми відстань між двома точками та масштаб. Дається визначення масштабу, види масштабів та приклад на визначення відстані за даним масштабом.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Властивість масштабу 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння визначати відстані на одній і тій самій карті за допомогою одного й того самого масштабу.
2. Який масштаб є більшим? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння порівнювання масштаби.
3. Площа на карті та на місцевості 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Формувати вміння визначати відстані на місцевості та площу.
4. Визначення довжини відрізка на карті за масштабом 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Формувати вміння визначати за відстаннню на місцевості та чисельним машстабом довжину відрізка на карті.
5. Визначення масштабу за відстанями на карті й на місцевості 2 вид - інтерпретація середнє 6Б. Формувати вміння визначати масштаб карти за відстанями на карті й на місцевості.

Додаткові завдання (приховані від учнів)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Визначення відстані на місцевості за масштабом Інший середнє 2Б. Формувати вміння визначати за відстанню на карті та чисельним масштабом відстань на місцевості.
2. Два масштаби Інший важке 3Б. Формувати вміння використовуючи масштаб однієї схеми, визначити відстань на іншій схемі з іншим масштабом.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Відстань між двома точками. Масштаб» 00:15:00 середнє 13Б. Вдосконалення вмінь і навичок з теми «Відстань між двома точками. Масштаб»

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Відстань між двома точками. Масштаб» 00:10:00 середнє 4Б. Узагальнення знань з теми «Відстань між двома точками. Масштаб».
2. Перевірна робота з теми «Відстань між двома точками. Масштаб» 00:15:00 середнє 6Б. Перевірка знань з теми «Відстань між двома точками. Масштаб».