Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Відстань між двома точками. Масштаб Теорія з теми відстань між двома точками та масштаб. Дається визначення масштабу, види масштабів та приклад на визначення відстані за даним масштабом.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Властивість масштабу 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння визначати відстані на одній і тій самій карті за допомогою одного й того самого масштабу.
2. Який масштаб є більшим? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння порівнювання масштаби.
3. Площа на карті та на місцевості 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Формувати вміння визначати відстані на місцевості та площу.
4. Визначення довжини відрізка на карті за масштабом 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Формувати вміння визначати за відстаннню на місцевості та чисельним машстабом довжину відрізка на карті.
5. Визначення масштабу за відстанями на карті й на місцевості 2 вид - інтерпретація середнє 6Б. Формувати вміння визначати масштаб карти за відстанями на карті й на місцевості.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Відстань між двома точками. Масштаб» 00:15:00 середнє 13Б. Вдосконалення вмінь і навичок з теми «Відстань між двома точками. Масштаб»

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Відстань між двома точками. Масштаб» 00:10:00 середнє 4Б. Узагальнення знань з теми «Відстань між двома точками. Масштаб».
2. Перевірна робота з теми «Відстань між двома точками. Масштаб» 00:15:00 середнє 6Б. Перевірка знань з теми «Відстань між двома точками. Масштаб».
Потрібно активувати Мій+

Для доступу до навчальних матеріалів цього предмета потрібно активувати Мій+!


Активувати Мій+