Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Додавання та віднімання дробів із різними знаменниками Теорія з теми додавання та віднімання дробів із різними знаменниками, даються конкретні приклади на додавання та віднімання дробів.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Додай числа 1 вид - рецептивний середнє 1Б. Формування вміння виконувати додавання звичайних дробів.
2. Сума дробів, знаменники взаємно прості числа 1 вид - рецептивний середнє 2Б. Формувати вміння виконувати додавання дробів, знаменники взаємно прості чісла, до 16.
3. Віднімання мішаних чисел із різними знаменниками 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Формувати вміння виконувати віднімання змішаних чисел. Кожен знаменник містить загальний множник. Ціле легко віднімається. Зведення до нескоротного дробу.
4. Різниця дробів, різні знаменники 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Формувати вміння виконувати віднімання дробів. Обидва знаменника містять однаковий множник. Звести до нескоротного дробу.
5. Віднімання дробів, знаменники — великі різні числа 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Формувати вміння виконувати віднімання дробів. Кожен знаменник містить загальний і свій множник — великі числа.
6. Різниця дробів, знаменники — взаємно прості числа 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння виконувати віднімання дробів. Знаменники — взаємно прості числа, до 10.
7. Різниця дробів, один знаменник містить другий множник 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння виконувати віднімання дробів. Загальний знаменник до 60.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренувальні вправи з теми «Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками» 00:15:00 середнє 12Б. Вдосконалення вмінь і навичок з теми «Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками» 00:10:00 середнє 6Б. Узагальнення знань з теми «Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками».
2. Перевірна робота з теми «Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками» 00:15:00 середнє 10Б. Перевірка знань з теми «Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками».
Потрібно активувати Мій+

Для доступу до навчальних матеріалів цього предмета потрібно активувати Мій+!


Активувати Мій+