Навіть якщо людина опрацьовує інформацію чи набуває навички, якими не буде надалі користуватися у житті, сама робота (вивчення чогось) для мозку корисна, тому що розвиває мозок і розширює його можливості, допомагає сформувати нейронні зв'язки.
 
Навчання — це організована, контрольована діяльність, яка спрямована на засвоєння та усвідомлення матеріалу і застосування отриманих знань, умінь та навичок на практиці в роботі та в повсякденному житті.
 
навчання.jpg
 
Знання — це теоретичний або практичний досвід, обізнанність особистості в чому-небуть, набуті в результаті пізнання людиною світу.
Знання — це все те, що людина знає і вміє робити.
 
знання.jpg
 
Для формування навички важлива кількість повторів.
 
Навичка — свідомо набута здатність особистості, вироблена шляхом вправ та багаторазових повторів, завдяки якій людина може виконувати певну діяльність на хорошому чи професійному рівні.
 
навичка.jpg
 
Розвиток навичок залежить від умов навчання, особливостей процесу навчання та від індивідуальних психологічних особливостей людини. 
Наприклад, розв'язування математичних задач, вишивання, написання текстів, програмування, кулінарія тощо.
 
Звичка — певний спосіб дії, життя, манера поведінки або висловлювання, схильність до чогось і т. ін., що стали звичними, постійними для кого-небудь.
Наприклад, чистити зуби щоранку, торкатися волосся, коли хвилюєшся, дивитися телевізор щовечора тощо.
 
звичка їти.jpg звичка.jpg
спорт.jpg звичка читати.jpg
Джерела:
1. Пізнаємо природу: підр. інтегр. курсу для 6-го кл. заг. серед. освіти/ Д. Д. Біда. — Київ: Видавничий дім "Освіта", 2023. - 256 с. : іл..
2. Пізнаємо природу: підр. інтегр. курсу для 6-го класу закл. заг. серед. освіти/ Л. Я. Мідак, Н. В. Кокар, В. І. Кравець, Н. В. Фоменко, І. В. Кравець, Г. Я. Жирська. — Тернопіль : Астон, 2023. - 256 с..
4. Картинки: www.canva.com