Теорія:

Тобі уже відомо, що зоря — велетенське розжарене кулясте газове тіло, що випромінює світло і тепло. Ми вже вивчили одну зорю — Сонце.
Сонце — це найближча до Землі зоря, тому воно нам здається найбільшим серед інших на небі зір. Удень воно затьмарює світло інших зір, тому ми їх не бачимо. 
sun-2515252_640.png
Якщо ясним вечором подивитися на нічне небо, там можна побачити безліч яскравих цяток.
Зірки — це теж сонця, величезні розжарені газові кулі. Багато з них у декілька разів більше за наше Сонце. Нам же вони здаються крихітними точками, що світяться, тому що знаходяться на величезній відстані від Землі.
 
stars-1246590_640.jpg
 
Зірки уявляються нам нерухомими, тому що людське око не може помітити їх рухи. Вони, як і всі небесні тіла, постійно рухаються.
Чи однаково світять зорі?
Колір зір залежить від температури їхньої поверхні. Найбільш гарячі зірки мають білий колір або блідо-голубий. Менш гарячі, такі як Сонце, жовтого або оранжевого кольору. Наше Сонце ще називають «жовтим карликом». Червоні зорінайхолодніші.
Зірки — розжарені газові кулі. Бувають різного кольору. Зірки відрізняються за розмірами і температурами. Бувають легші і важчі.
Сонечко вважають спокійною зіркою. Але є зірки, які з причин свого буйного характеру небезпечні для оточення. Їх називають найновішими. Це зірки, які багато років живуть так само, як і інші, а потім в один «прекрасний» момент вибухають.
 
flag-28566_640.png
Найбільш яскраві зірки складаються в групи, що називають сузір’ями.
Найяскравіша зірка, яку знають усі на світі — Полярна зоря.
Найвідоміші сузір’я, які знають навіть маленькі діти, — Великий та Малий Віз.
Отже, всі зірки різні. Чим же зірки відрізняються одна від одної?
Зорі, відрізняються розмірами, забарвленням, температурою поверхні, віддаленістю від Землі.
Джерела:
https://sites.google.com/site/astronomia2367/home/zori
https://sites.google.com/site/semechka4444/home/so-take-zori