Теорія:

Зверни увагу!
10 червня 2022 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.
1. Проаналізуй вимоги до тестування.
Обов'язково завантаж і перечитай програму ЗНО. Особливу увагу зверни на розділ щодо рівня загальноосвітньої підготовки учнів.
 
1. Склади план підготовки до тестування.
Нехай тебе не лякає величезна кількість тем і вимог, адже весь матеріал вивчався тобою  поступово. Пройти тестування реально. Склади план занять, вироби власний темп занять, працюй систематично.
 
2. Більше тренуйся.
Активно використовуй онлайн-тренажери. Чим більше виконаєш типових завдань, тим легше буде на самому тестуванні. І в цьому тобі допоможе виконання завдань з Історії України на «МійКлас».
 
3. Будь уважним.
Доведено, що більшість помилок допускається, коли неуважно читаєш умову завдання. Тому вдумайся в суть завдання, кілька разів перечитай його умову перед тим, як відповідати.
 
4. Правильно організуй роботу.
Навчись дотримуватись чітких часових рамок під час виконання тесту. Зроби невелику паузу 3-5 хвилин через кожні 20-30 хвилин роботи, бо мозку вкрай необхідні такі перепочинки.  
 
5. Пробна сесія.
Спробуй свої сили, відвідавши пробну сесію, яка зазвичай відбувається за два місяці до основної. Це прекрасна можливість психологічно підготуватися до тестування.