Теорія:

Зверни увагу!
03 червня 2022 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики.
1. Склади план підготовки до тестування.
Тестування з математики багато хто боїться, але пройти його реально. Головне — не піддаватися паніці, чітко визначитися з програмою і кожен день рухатися до мети.
 
2. Більше тренуйся.
Єдиний спосіб вдосконалити навички розв’язування задач з математики — розв’язувати ці ж таки задачі. Чим більше схожих тестів пройдеш, тим простіше буде на самому іспиті. І в цьому тобі допоможе виконання завдань з математики на  «Мій Клас».
 
3. Будь уважним.
Доведено, що більшість помилок допускається, коли неуважно читаєш умови завдання. Тому вдумайся в суть завдання, кілька разів перечитай його умову перед тим, як відповідати.
 
4. Правильно організуй роботу.
Навчись дотримуватись чітких часових рамок під час виконання тесту. Зроби невелику паузу 3-5 хвилин через кожні 20-30 хвилин роботи, бо мозку вкрай необхідні такі перепочинки.  
Не зупиняйся довго над одним завданням. Якщо не виходить — переходь до іншого, потім повернешся. Спробуй вгадати відповідь, теж непоганий варіант, якщо часу обмаль.
 
5. Пробна сесія.
Спробуй свої сили, відвідавши пробну сесію, яка зазвичай відбувається за два місяці до основної. Це прекрасна можливість психологічно підготуватися до тестування.