Підписка Мій+
МійКлас працює — ви відпочиваєте
Активуйте Мій+, щоб відкрити всі предмети з кроками розв'язання на сайті МійКлас, а також отримати доступ до «Редактору предметів».
Заощаджує до 30% робочого часу вчителя
Доступ до всіх предметів
Автоматизує рутинні операції
 
 
Розширений функціонал перетворює МійКлас в потужний і гнучкий інструмент інтернет-освіти. Він зробить роботу педагога інноваційною та більш творчою, а також активізує вивчення предмета, трансформувавши його в захоплюючий інтерактивний процес для всіх учасників.
Банк завдань МійКлас
Мій+ відкриє вчителеві доступ до всіх предметів, методичних рекомендацій, відповідей і рішеннь завдань на сайті. На даний момент база МійКлас містить 2,000,000 варіантів завдань, а також теорії та тести.

Система створює 50 варіантів кожного завдання. Варіанти генеруються автоматично і не можуть бути попередньо переглянуті учнями. Це гарантує самостійну відповідь кожного учня і виключає можливість списування.
Редактор предметів
З Мій+ педагогу доступний «Редактор предметів». Тут він може зробити власні робочі програми (олімпіади, додаткові предмети тощо), обираючи матеріали з банку МійКлас, створюючи власні завдання або комбінуючи обидва варіанти.

Викладач також має можливість прикріплювати до свого завдання додаткові навчальні матеріали, включаючи відео-, аудіозаписи або корисні посилання.
Перевірочні роботи
Вчитель може використовувати розділ «Перевірочні роботи» для видачі домашніх завдань і контрольних робіт. Після виконання роботи система автоматично аналізує роботу учня і рекомендує оцінку. Вручну перевіряються тільки творчі завдання — твори, ессе та ін.
Статистика та звіти
Доступ до статистики успішності учнів звільняє викладача від рутинної роботи по створенню звітних форм. МійКлас автоматично створює звіти з занять учнів в розділі «Предмети», включаючи до них результати школярів і детальний аналіз виконання завдань.

Всі види звітів можна роздрукувати і відправити вкладеним документом по електронній пошті.

Варіанти підписки:

 1. Вибір продукту
 2. Вибір способу оплати
 3. Оплата
 4. Підтвердження
Підписка на 3 місяці
Послуга автоматично продовжуватиметься на наступні 3 місяці, поки ви не вимкнете її в даному розділі.
149 UAH
за 93 дні
Підписка на рік
Таке підключення стане запорукою стабільного й ефективного навчання цілий рік. Це підключення не продовжується автоматично.
399 UAH
за 365 днів
Мій+ надає доступ до всіх предметів:
 • Математика 1-6 клас;
 • Алгебра 7-11 клас;
 • Геометрія 7-11 клас;
 • Інформатика 5-7 клас;
 • Біологія 6 клас;
 • Фізика 7 клас;
 • Географія 6 клас;
 • Хімія 7 клас;
 • English Language;
 • Українська мова 6-7 клас;
 • Русский язык 5-11 класс.

 

Промокод

Якщо у вас є скретч-картка або код підключення:
Тоді натисніть на кнопку нижче, щоб активувати Мій+!

 

Активувати код

 

Хочете підключити Мій+ для класа або школи? Напишіть нам.

info@miyklas.com.ua