Зареєстровані користувачі

Учнів
Учнів
159
Вчителів
Вчителів
5
Класів/груп
Класів/груп
28

Про навчальний заклад

Фізико-математична гімназія №17 – один із найвідоміших шкільних навчальних закладів області. Школу, що тепер має таку назву, було засновано у 1945 році, вона ровесниця великої Перемоги, і, мабуть, саме тому всі ці роки учнів у школі навчають перемагати. Перемагати труднощі в навчанні, сходинка за сходинкою піднімаючись до нових знань, гідно долати життєві негаразди, розвиваючи у вихованців найкращі людські якості.

Гімназія - це талановитий колектив однодумців, який створює умови для реалізації творчих здібностей учнів та вчителів, гарантуючи високу якість освіти.

Пріоритетним напрямком діяльності колективу є створення індивідуальної освітньої траєкторії для здобувачів освіти, реалізація особистісного потенціалу учнів, які обрали для навчання фізико-математичну гімназію.

Важливим показником рівня знань випускників є результати незалежного зовнішнього оцінювання. За підсумками ЗНО-2019, як свідчать рейтингові оцінки журналу “Фокус”, гімназія вже не вперше увійшла до списку 100 кращих шкіл України.

 

Зареєстровані викладачі

Дані оновлені: