Зареєстровані користувачі

Учнів
Учнів
66
Вчителів
Вчителів
2
Класів/груп
Класів/груп
7

Про навчальний заклад

Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільської області отримала високе визання на Європейському конкурсі Schoolnet All Stem All Stars. Конкурс був, перш за все, великим успіхом з точки зору участі.  Тут побачили учителів з усієї Європи, представлено понад 400 робіт у всіх категоріях, за участю тисяч студентів і викладачів та понад 230 компаній і MPI по всій Європі за тематикою STEM (наука, технологія, інженерія і математика). А вчителька Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Світлана Попель в присутності міністрів освіти європейських і провідних представників компаній-спонсорів отримала нагороду 7 грудня в Брюсселі.

Відеоролик «Phyto-picture for computer class» про виконану учнями Вишнівчицької школи роботу в STEM-проекті «Фітокартина в кабінеті інформатики» увійшов у п'ятірку фіналістів на цьогорічному міжнародному конкурсі STEM Alliance, який проходив у Брюсселі.

За невеликий проміжок часу Вишнівчицька школа зайняла 25 місце в рейтингу всіх 698 українських шкіл, які працюють в освітнії онлайн платформі «МійКлас».

Школа бере участь у:

  • тренінгу в рамках проекту «ThinkGlobal»,
  • конкурсі «Intel Техно Україна - 2017».

Зареєстровані викладачі