Дистанційне навчання під час карантину

МійКлас офіційно дозволено застосовувати в загальноосвітніх навчальних закладах (гриф МОН №22.1/12-Г- 155 від 01.04.2019).

Використовуючи ЕОР «МiйКлас», ви можете розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій під час карантину.

Нижче подано важливі інструкції, які допоможуть вам самостійно запровадити МійКлас в освітній процес.

Початок роботи
 
Доступ до персональних даних школярів надається перевіреним вчителям. У період карантину процедура підтвердження вчителя може зайняти деякий час через велике навантаження на нашу службу підтримки. Якщо у вашій школі є адміністратор, то він може ідентифікувати ваш профіль замість нас.
 
Для повноцінної роботи з ресурсом додайте учнів на сайт. Ви можете зробити це вручну або учні можуть зареєструватись самостійно.
 
Якщо ви вперше у МійКлас, то маєте можливість почати апробацію, щоб кожен учень вашого класу безкоштовно отримав Мій+ та побачив кроки розв'язання.
 
У розділі «Предмети» розміщено готові навчальні матеріали, структуровані згідно предметів та тем. Кожне завдання має «Кроки розв'язання», у яких пояснюється рішення. Кожна вправа має чималу кількість варіантів. Після перезапуску завдання створюються його нові умови.
 
Після додавання учнів та запуску апробації, МійКлас почне автоматично збирати статистику ваших класів.
Вчителям
 
Отримайте сертифікат «Апробатор електронних освітніх технологій» для вашого портфоліо.
 
Перетворіть дистанційне навчання на змагання серед своїх учнів, та заохотьте переможців у ТОПі почесною грамотою від МійКлас.
Використання ресурсу
 
У розділі «Перевірочні роботи» ви можете підготувати електронні домашні завдання або інші перевірочні роботи з автоматичною перевіркою відповідей.
 
У «Редакторі предметів» ви можете додати власну робочу програму до предметів сайту.
 
Розділ «Результати учнів» покаже статистику самостійного освоєння предметів у МійКлас вашими учнями.
 
Для дистанційного спілкування з учнями рекомендуємо використовувати Skype или Microsoft Teams. Якщо у школяра є пароль від Офіс 365, він може використовувати його для підключення до МійКлас.
Батькам
 
Запросіть до МійКлас батьків — вони отримуватимуть оповіщення про перевірочні роботи, задані дитині.
Звертайтеся до нас, якщо у вас виникли питання.
Електронна пошта: info@miyklas.com.ua
Телефон (Viber): +38 (067) 62 000 53
опубліковано: