Літній відпочинок. Якщо вам хочеться провести канікули не тільки весело і безтурботно, але і з користю, запасіться цікавими навчальними програмами. Наведемо кілька причин, чому навчання в період канікул корисно для школярів:

  • дитині буде чим зайнятися;
  • шкільна програма не забудеться;
  • ви спробуєте новий формат навчання.

На канікулах діти зазвичай розслабляються і зовсім забувають про навчання. Батьки дивляться на це крізь пальці, вважаючи навчання дітей влітку не особливо корисним і бажають дати дитині досхочу відпочити. Однак пам'ятайте, що три місяці байдикування негативно позначиться на здібностях дитини, їй буде складно влитися в навчальний процес у вересні. Ми радимо звернути увагу на навчальні матеріали на нашому сайті miyklas.com.ua, оскільки у навчання влітку є свої плюси. Розглянемо деякі з них:


1. Дитині буде чим зайнятися.


Тонна вільного часу на канікулах часом негативно позначається на дітях — від неробства вони починають дошкуляти всім навколо. Добре, коли є рамки, яких потрібно дотримуватися. Навчання влітку на нашій платформі не займе багато часу, але внесе чіткість у щоденну рутину і допоможе дисциплінувати школяра.


2. Шкільна програма не забудеться.


Дітям, які не випадають з навчання на три місяці, набагато легше повернутися в шкільний режим у вересні. Щоб використовувати літо з користю, вдосконалюйте засвоєний у цьому році матеріал. Закрити можливі прогалини допоможе навчання на просторах нашого сайту miyklas.com.ua без поспіху і стресів.
МійКлас має величезну базу завдань із усіх предметів шкільної програми з 1 по 11 клас, які мають різні рівні складності та допоможуть всебічно освоїти навчальний предмет. Електронні підручники, які можна завантажити з нашого сайту, замінять паперові аналоги.
До того ж протягом навчального року досить часто доводиться вивчати те, що не дуже хочеться, але треба — для атестації. А навчання влітку можна зосередити на улюблених дисциплінах школяра. Коли дитині по-справжньому цікаво те, чим вона займається, інформація засвоюється краще і ефективніше.


 3. Ви спробуєте новий формат навчання.


Навчання на платформі МійКлас на канікулах може стати своєрідним тест-драйвом.
Навчання влітку може бути класним. Головне — не нав'язувати дитині щось нудне і ненависне, як це буває в традиційній школі. Скористайтеся свободою, яку надають канікули, — знайдіть предмети до душі і займайтеся із задоволенням.

З повагою, команда МійКлас.

опубліковано: