опубліковано:

Вітаємо з Новорічними святами

Новорічні свята — це час зупинитися у повсякденних клопотах та провести радісні миттєвості з близькими у святковому настрої. Бажаємо, щоб Новий рік примножив тепло та затишок ваших домівок
Дивитись далі...

опубліковано:

Як безпечно провести зимові канікули?

Наближається Різдво та довгоочікувані зимові свята, коли можна зайнятися зимовими розвагами! Щоб ваш вільний час був вдалим, хочемо ще раз нагадати про заходи безпеки, яких необхідно дотримуватися в холодні місяці року!
Дивитись далі...

опубліковано:

Яких заходів безпеки слід дотримуватися дитині взимку?

Настав перший зимовий місяць! Зимові канікули учнів також швидко наближаються, тому важливо вчасно розповісти дитині про можливі ризики та небезпеки, які слід враховувати під час перебування на вулиці, ігор на ковзанці чи парку розваг. Ми підготували поради з безпеки взимку, які радимо обговорити з дитиною.
Дивитись далі...

опубліковано:

Вітання зі святом Святого Миколая

Різдвяні свята в Україні розпочинаються з Дня Святого Миколая, який відзначається 19 грудня.
Цього дня віряни шанують пам'ять Святого Миколая, покровителя мандрівників та дітей. День Святого Миколая має релігійне коріння та традиції святкування, сформовані в народі століттями. Про історію та цікаві факти про це свято читайте у нашій статті.
Дивитись далі...

опубліковано:

Як викладають літературу у різних країнах

Методика викладання предметів відрізняється в різних країнах, проте когнітивні процеси, пов'язані зі специфікою сучасного суспільства, багато в чому є універсальними. У новому матеріалі ділимося цікавими прийомами викладання літератури від зарубіжних колег.
Дивитись далі...

опубліковано:

Батьки та вчителі. Як знайти спільну мову

Учителям і батькам часом буває непросто порозумітися: у кожного свій погляд на те, в який час писати в батьківські чати, чи справедлива оцінка, яку поставили дитині, і чи повинен вчитель додатково займатися з дітьми, що відстають. Ми зібрали думки обох сторін про «наболіле» та розповімо, як уникнути конфліктів із цих приводів.
Дивитись далі...

опубліковано:

Як допомогти дитині вивчити англійську мову

В умовах змішаного навчання на батьків лягає чимала частина турбот щодо організації навчального процесу: доводиться пояснювати теми і допомагати з домашнім завданням. На відміну від української мови та математики, англійська мова часто стає каменем спотикання.
Дивитись далі...

опубліковано:

Поради школярам: як захистити свій комп’ютер та соцмережі

Більшість із нас поки що не звикла платити за програмне забезпечення і, сумніваючись між «купити» та «завантажити безкоштовно, без реєстрації та смс», вибирають інший варіант. Але треба розуміти, що безкоштовний сир лише в мишоловці. 
Дивитись далі...

опубліковано:

Як покращити успішність до кінця семестру?

Оскільки кінець семестру швидко наближається, настав час проаналізувати свої результати, щоб зрозуміти, що ще потрібно покращити. У цій статті ми пропонуємо кілька порад, які допоможуть вам покращити навички для успішного завершення семестру.
Дивитись далі...

опубліковано:

Міжнародний день обіймів

Вітаємо вас з Міжнародним днем обіймів і бажаємо цього дня при кожній нагоді і без жодного приводу обіймати своїх рідних, коханих, дорогих та близьких людей. Нехай ці обійми будуть наповнені щирими емоціями та світлими почуттями, щоб кожен такий момент дарував щастя!
Дивитись далі...

опубліковано:

Як використовувати можливості МійКлас наприкінці семестру?

Кінець семестру часто буває дуже активним для вчителя — йому доводиться поспішати, щоб встигнути пояснити учням усі навчальні теми за програмою, підготувати контрольні роботи, відповісти на різні запитання, поставити оцінки й підготуватися до новорічних свят. Щоб підтримати вас у цей напружений період, пропонуємо статтю про можливості МійКлас, які стануть вам в пригоді в останні тижні семестру.
Дивитись далі...