Теорія:

Супергерой приготувався до введення тексту!
 
Ресурс 177.png

Відкрий текстовий редактор.
 
Вікно текстового редактора містить поле для введення тексту, на якому відображається курсор.
Текстовий курсор — вказівник місця для введення символа.
Зазвичай курсор ми бачимо у вигляді вертикальної риски, що мигає. Курсор указує, де може бути розміщений наступний символ із клавіатури. Переміщуватися в текстовому документі можна за допомогою клавіатури або миші.
 
Клавіші керування курсором:
 
\(↓\)
 переміщення курсора на одну позицію вниз;
\(↑\)
 переміщення курсора на одну позицію вгору
\(←\) переміщення курсора на одну позицію ліворуч
\(→\) переміщення курсора на одну позицію праворуч

Вводити текст можна різними мовами.
Мова введення — це режим роботи клавіатури, у якому кожній клавіші відповідає певний символ вибраної мови.
Як правило, на клавіатурі кожна клавіша має по два символи. Символи на клавішах розташовують не за алфавітом, а так, щоб пальцям рук було зручно набирати літери, які найчастіше використовують при утворенні слів певною мовою.
 
На мовній панелі, що міститься, як правило, у нижній частині Робочого столу, відображається назва мови введення символів. Для зміни алфавіту введення натискують мишею один раз на позначці мови. У списку, що розгортається, обирають назву потрібної мови.
 
укранг.jpg

Залежно від того, який мовний режим увімкнено, якщо натиснути на клавішу, з’являються різні символи.
Хоча на клавіатурі й позначені великі літери алфавіту, у звичайному режимі на екрані відображаються малі літери. Вмикають та вимикають режим введення великих літер клавішею Caps Lock. При цьому загоряється індикатор цього режиму. Повторне її натискання вимикає попередній режим.
Джерела:
Я досліджую світ. Підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) : Частина 2 // Н. В. Морзе, О. В. Барна. — Київ : УОВЦ «Оріон», 2020. — 160 с. : іл.
Я досліджую світ : підруч. для 3-го класу закл. загал. серед. освіти. У 2 ч. Ч. 2 / І. Жаркова, Л. Мечник, Л. Роговська, Л. Пономарьова, О. Антонов. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2020. — 144 с. : іл.