Теорія:

Пан Олівець — найкращий художник!
  
55Ресурс 13в250.png
 
Розглянь інструменти графічного редактора.
 
Графічні зображення складаються з графічних об’єктів. Ці об’єкти створюються в програмі Paint за допомогою спеціальних інструментів.
 
Олівець. Для малювання Олівцем клацни на кнопку в блакитному квадратику. Цей інструмент дозволяє малювати лінії різної товщини. Щоб намалювати горизонтальну лінію, утримуй клавішу Shift.
 
Screenshot_2.jpg

Вибір Розміру невеликий: всього є 4 різновиди. Вони показані на малюнку (від найдрібнішого до самого товстого).
 
Screenshot_3.jpg

Встановити Колір олівця можна, клацнувши ЛІВОЮ кнопкою миші по одному кольору з Палітри кольорів. Причому зміниться «Колір 1». Якщо натиснути ПРАВОЮ кнопкою миші, то зміниться «Колір 2».

Малювати можна, давлячи як на праву, так і на ліву кнопки миші. Якщо тиснути на ЛІВУ кнопку, то кольором малювання буде «Колір 1», ПРАВУ — «Колір 2».
 
Також можна малювати за допомогою кнопки Пензлі.
 
Screenshot_8.jpg

Заливка — інструмент, яким заповнюють область кольором. Він позначений ведерочком. Кнопка для його вибору знаходиться поруч з кнопкою для вибору олівця.
 
Screenshot_4.jpg

Фігури.
 
Screenshot_5.jpg
 
Розміри фігури можна змінити. Для цього треба потягнути за білі квадратики. Для переміщення фігури клацни всередині фігури і, утримуючи ліву кнопку миші, перемісти її. Щоб закінчити редагування фігури, натисни «Enter», або клацни за її межами на полотні.
 
Screenshot_6.jpg