Шановний педагог!
Головний продукт освітнього сайту МійКлас — це навчальні матеріали, які Ви використовуєте в роботі зі своїми учнями. Навчальні матеріали МійКлас знаходяться в розділі «Предмети» і використовуються для урочної роботи за навчальним планом, для позаурочної індивідуальної роботи з учнями, для роботи з підготовки та забезпечення навчального процесу, а також для мотиваційної роботи. Саме в розділі «Предмети» школярі набирають бали (♦), які враховуються в рейтингах МійКлас.
- Якщо Вам зручно працювати з тією структурою розділу «Предмети», яка існує на МійКлас за замовчуванням, рекомендуємо Вам продовжувати роботу у звичному режимі.
Детальніше читайте за посиланням: Робота із розділом «Предмети» у класі. - Якщо у Вас є потреба «перебудувати» програму МійКлас під себе, то скористайтеся функцією «Редактор предметів».
«Редактор предметів» — це спеціальний інструмент для вчителя. За допомогою «Редактора предметів» педагог може створити свій авторський «Предмет» на МійКлас і наповнити його будь-якими матеріалами з банку МійКлас, розмістивши вибрані матеріали в будь-якій послідовності.
«Редактор предметів» стане в нагоді Вам, якщо:
- Ви працюєте по НМК, котрий не збігається з тематичним планом предмета на МійКлас;
- Ваш клас працює за профільною програмою;
- Ви працюєте у малокомплектній школі;
- Ви ведете інтегровані курси, уроки;
- порядок і структура тем в «Предметах» МійКлас не підходить Вам з інших причин.
Приклади використання «Редактора предметів»:
- У своєму «Предметі» Ви можете створити програму для повторення пройденого матеріалу, додавши в неї теми минулого року, беручи до уваги рівень освоєння окремих розділів програми учнями.
- Ви можете спростити навчальну програму МійКлас — для цього приберіть складні теми і (або) завдання.
- Ви можете адаптувати навчальну програму МійКлас під вимоги освітньої програми Вашої школи або під рівень гімназії, ліцею — для цього додайте теми і (або) завдання з програми наступного класу.
- Ви можете розробити індивідуальну траєкторію навчання для невеликої групи учнів. Наприклад, створіть програму для групи високо мотивованих учнів, додавши в неї завдання для наступних класів, олімпіадні та (або) екзаменаційні завдання.
- Свій авторський «Предмет» Ви можете використовувати для різної урочної і позаурочної роботи з учнями. Така робота може мати в собі:
- презентацію теорії;
- проходження завдань біля інтерактивної дошки одним учнем;
- фронтальне опитування класу по черзі (на планшеті, смартфоні,
комп'ютері, біля інтерактивної дошки); - самостійну роботу, зріз знань(на планшетах, смартфонах, комп'ютерах); робиться із застосуванням інструменту «Перевірочні роботи»;
- додаткові, факультативні та індивідуальні заняття, підготовку до олімпіад, роботу з відстаючими, обдарованими учнями, а також з учнями із ОМЗ.
У наступних розділах цієї теми Ви дізнаєтеся, як почати користуватися «Редактором предметів».