Теорія:

Шановний педагог! Ми припускаємо, що Ви вже вибрали або зареєстрували свій клас.
 
Ви могли не зареєструвати весь клас відразу і тепер хочете додати ще школярів, або в клас прийшов новий учень. Для того, щоб зареєструвати ще одного учня в класі, дотримуйтесь даної інструкції.
 
Крок 1. «Початок»
  
Зайдіть на МійКлас зі своїм логіном та паролем (в ролі «Учитель»), або зайдіть через свій електронний журнал.
 
Ви знаходитесь на освітньому сайті МійКлас. На головній сторінці сайту Ви бачите блок «Мої класи». У Вашому блоці вже є принаймні один клас. Натисніть на посилання «Учні».
 
вижет.png
 
Крок 2. «Додавання користувача»
  
На сторінці, яка відкрилася, Ви побачите список учнів класу з короткою інформацією по кожному учню. Для додавання нового школяра натисніть на «Додати користувача».
 
добавить польз.png
 
Крок 3. «Додавання нового учня»
 
Ви потрапили в розділ «Додавання нового учня (в клас)». Зареєструйте нового учня так само, як Ви реєстрували учнів раніше.
 
kravchenko.png
 
 1. Заповніть поля «Ел.пошта», «Ім'я» та «Прізвище», відзначте «Чоловік» або «Жінка».
 2. Натисніть на sozdat-knopka.png.

  добав2.png
   
 3. Зачекайте, доки на екрані не з'явиться оповіщення про успішну реєстрацію користувача. Користувачеві (школяреві) на введену Вами адресу електронної пошти буде автоматично висланий пароль для входу на МійКлас. Увійшовши на МійКлас, він зможе, при бажанні, змінити пароль в редагуванні свого профілю.
 4. При необхідності Ви можете відразу ж реєструвати наступного школяра, послідовно заповнюючи поля «Ел.пошта», «Ім'я», «Прізвище», «Чоловік» / «Жінка» та натискаючи на «Створити».
Крок 4. «Завершення реєстрації нових учнів і збереження паролів»
  
finish class regist.png
 • При необхідності створіть профілі для декількох нових учнів Вашого класу ①.
 • У міру додавання, облікові дані будуть з'являтися в списку «Нещодавно додані учні (в клас)» ②.
 • В кінці Вам необхідно зберегти ③ або роздрукувати ④ облікові дані, щоб роздати логіни і паролі новим учням. Ми радимо педагогу зберегти облікові дані на свій комп'ютер і роздрукувати їх для того, щоб роздати школярам.
 • Після того як ви зареєстрували нових учнів в даному класі і зберегли / роздрукували список паролів і логінів, Ви готові завершити нових учнів в класі. Для цього натисніть на кнопку «Вийти з додавання учнів (в клас)» ⑤. Ви повернетеся в список учнів класу.
список класса.png