Умова завдання:

5Б.
Прочитай умову задачі. Склади вираз.
 
Мама купила для компота на 42 грн 3 кг вишни.png.
Скільки кілограмів таких вишни.png можна купити на 70 грн?
 
\(:\) \((\) \(:\) \()\) \(=\)  \((кг)\)

Відповідь:  кг таких вишни_мал.png можна купити на 70 грн.
Ви повинні авторизуватися, щоб відповісти на завдання. Будь ласка, увійдіть в свій профіль на сайті або зареєструйтеся.