Назви сайтів без родового слова пишемо з малої букви (фейсбук, інстаграм, ґуґл); назви сайтів з родовим словом пишемо з великої букви та в лапках (мережа «Фейсбу́к», енциклопедія «Вікіпедія»); назви сайтів, ужиті як назви юридичних осіб, пишемо з великої букви та без лапок (РНБО ввела санкції проти Яндекса).
 Назви виробничих марок технічних виробів (машин, приладів тощо) беремо в лапки і пишемо з великої букви: автомобілі «Тойота», «Рено», «Фольксваген»), літак «Боїнг 747», мотоцикл «Харлі Девідсон».
Зверни увагу!
Назви самих виробів беремо в лапки і пишемо з малої букви: «тойота», «рено», «фольксваген» (автомобілі), «боїнг» (літак), «слобожанець» (трактор).
У назвах свят День Незалежності України, День Соборності України, День Конституції України з великої букви пишемо всі слова.
Зверни увагу!
У складених назвах інформаційних агентств усі слова, крім родового найменування, пишемо з великої букви й без лапок: агентство Українські Національні Новини, агентство Франс Пресс, агентство Укрінформ.
З великої букви пишемо деякі загальні назви в контекстах, де наголошено на особливому змісті цих назв: Ба́тьківщи́на, Вітчизна, Честь, Людина, Мати.
З великої букви пишемо займенники Ви, Ваш як форму ввічливості у звертанні до однієї конкретної особи в листах, офіційних документах тощо: Бажаємо Вам…, Вітаємо Вас…, дякуємо за Ваш подвиг…
З великої букви пишемо слова: Трійця, Свята ́Трійця, найменування осіб Святої Трійці (Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий) і слово Богородиця; інші найменування Бога (Господь, Спаситель, Всевишній, Творець) і Богородиці (Цариця Небесна, Мати Божа, Пречиста Діва); прикметники, утворені від слова Бог, Господь (слава Божа, воля Господня, Божий промисел). 
Зверни увагу!
В усталених словосполученнях, що використовуються в розмовній мові, де слова Бог, Господь та ін. не вживаються як їх найменування, їх пишемо з малої букви: бог зна що (невідомо що), бог зна коли (невідомо коли), господь з тобою  (вживається як здивування, заперечення, докір), бог з ним (з тобою) (вживається на знак згоди, примирення, прощення та ін.). З малої букви пишемо вигуки боже, господи, їй-богу, господи боже мій, боже збав, крім випадків, коли слова Боже, Господи є звертанням до Бога.
Знімок екрана 2024-11-17 210326.png