Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Перпендикулярні прямі Перпендикулярні прямі, відрізки, промені, їх властивості.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Перпендикуляр до прямої 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вибір за рисунком перпендикуляра до прямої.
2. Перпендикуляр, проведений із точки до прямої 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вибір за рисунком перпендикуляра, проведеного з даної точки до прямої.
3. Перпендикулярні відрізки 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначення перпендикулярних відрізків за рисунком.
4. Перпендикулярні відрізки в трикутнику вписаному у коло 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначення за рисунком перпендикулярних відрізків у трикутнику вписаному у коло.
5. Відстань від точки до прямої у квадраті 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Визначення відстані від точки до прямої в даному квадраті.
6. Відстань від точки до прямої в прямокутнику 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Визначення відстані від точки до прямої в даному прямокутнику.

Додаткові завдання (приховані від учнів)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Використання властивостей вертикальних і суміжних кутів Інший середнє 3Б. Використання властивостей вертикальних і суміжних кутів у нестандартній ситуації.
2. Перпендикулярні відрізки в чотирикутнику Інший легке 1Б. Визначення за рисунком перпендикулярних відрізків у чотирикутнику.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Перпендикулярні прямі» 00:20:00 середнє 4Б. Вибір за рисунком перпендикулярних прямих, визначення відстані від точки до прямої у квадраті.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Перпендикулярні прямі» 00:15:00 середнє 2Б. Вибір за рисунком перпендикулярних прямих, визначення відстані від точки до прямої.
2. Перевірна робота з теми «Перпендикулярні прямі» 00:20:00 середнє 4Б. Вибір за рисунком перпендикулярних прямих, визначення відстані від точки до прямої.