Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Безпека життєдіяльності при роботі з комп'ютером Опис правил техніки безпеки в кабінеті інформатики

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Тривалість роботи за комп'ютером 1 вид - рецептивний легке 1Б. Перевірка знань учнів про те, скільки часу можна приділяти безперервній роботі за комп'ютером.
2. Гімнастика для очей 3 вид - аналіз легке 1Б. Виконання гімнастики для очей
3. Можна чи не можна 1 вид - рецептивний легке 1Б. Загальні правила, які учні знають з молодших класів. Необхідно визначити, які дії можна робити, а які ні в кабінеті інформатики.
4. Загальні правила поведінки в кабінеті інформатики 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Визначити, що можна робити в кабінеті інформатки, а що суворо заборонено.
5. Вимоги перед початком роботи 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вимоги безпеки перед початком роботи
6. Дії до початку роботи 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Дії учнів до ввімкнення апаратури
7. Техніка безпеки 3 вид - аналіз середнє 2Б. Дати відповідь на два запитання, які стосуються правил поводження в кабінеті інформатики.
8. Вимоги безпеки під час роботи в кабінеті інформатики 3 вид - аналіз важке 3Б. Правила роботи за комп'тером
9. Правила ввімкнення та вимкення комп'ютера в кабінеті інформатики 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Як правильно включати і виключати комп'ютер

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Безпека життєдіяльності при роботі з комп'ютером» 00:08:00 середнє 10Б. Закріплення знань учнів з теми «Безпека життєдіяльності при роботі з комп'ютером»

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Перевірочна робота з теми «Безпека життєдіяльності при роботі з комп'ютером» 00:15:00 середнє 12Б. Перевірка знань учнів з теми "Безпека життєдіяльності при роботі з комп'ютером".
2. Домашня робота з теми «Безпека життєдіяльності при роботі з комп'ютером» 00:10:00 середнє 11Б. Завдання додому. Закріплення отриманих знань.