Як завантажити дані, знайдені в інтернеті? 
Документи, знайдені в Інтернеті, можна зберігати на власному комп’ютері. Якщо пошук здійснено для створення власного документа, наприклад, презентації чи текстового документа, то зазвичай знайдені матеріали зберігають в окремій папці. У власному документі на останній сторінці чи слайді створюють список Використані джерела, у якому вказують назву сайта, з якого був збережений матеріал, тип файла (графічний файл, текст, аудіо, відео чи вся веб-сторінка повністю).Ти вже знаєш, що окреме зображення зберігають, викликавши контекстне меню та обравши вказівку Зберегти зображення як…
 
Для збереження веб-сторінки, відкритої у вікні браузера Google Chrome, слід обрати інструмент Налаштування та керування Google Chrome  та вказівку Інші інструменти/Зберегти сторінку як…
  
Як не порушувати авторське право в інтернеті?
Використовуючи дані з Інтернету, потрібно пам’ятати, що в усіх є власник або автор, які мають на ці дані авторські права.
Авторське право — це право авторів на створені ними твори.
Для забезпечення авторських прав у нашій країні, як і більшості країн світу, існує відповідний закон.
Оскільки в сучасному світі багато авторів виставляють свої твори в Інтернеті для вільного користування, то Закон України «Про авторське право і суміжні права» стосується не лише друкованих книг, фотографій та інших творів, а й тих матеріалів, що містяться в Інтернеті.
Відповідно до законодавства України автори мають виключне право на відтворення, копіювання, прокат і трансляцію своїх творів.
Відповідно, для того щоб скористатися роботою автора, ми маємо запитати дозвіл у нього чи в того, кому автор передав право на використання.
 
Водночас є і винятки. Ми можемо не запитувати дозволу в автора, якщо бажаємо використати матеріали для навчання, наприклад, для підготовки повідомлень на уроках історії, під час організації поза-шкільних заходів, як-от новорічного свята.
При цьому обов’язково маємо вказувати ім’я та прізвище автора й посилання на відповідну сторінку.
Плагіат — привласнення авторства на чужий твір або на чуже відкриття, винахід чи раціоналізаторську пропозицію, а також використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора.
Знак охорони авторського права — знак,  1200px-Copyright.svg.png що закріплює найменування власників авторського права та рік публікації твору.
Знак охорони аворського права розміщують переважно на звороті титулу (сторінки, де вказано назву) чи на першій сторінці внизу в друкованому виданні, або внизу веб-сторінки.
Знак для товарів і послуг, також зареєстрований товарний знак, Без названия (2).png торгова марка, торговельна марка, Trademark_TM-512.png англ. trademark — позначення, знак за яким товари та послуги одних осіб відрізняються від товарів та послуг інших осіб.